Skocz do zawartości

Konfiguracja Routera Netgear


Miszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu zaznaczę na wstepie, że totalnie sie nie znam na sieciach routerach itp. dlatego moje pytania będą dosyć lamerskie. Otóż dziele internet z kolegą i koleżanką przez router Netgear. I problem jest taki, że router ten dosyć nieźle muli. Strony otwieraja sie wolno(od czasu do czasu), mamy strasznie wolne transfery przez siec P2P, torrent itp. Przykładowo jest 200 seedów na jakimś pliku a mi idzie transfer 10-15 kilo i to cały czas a internet -8 mega :/ Jednakże jak ściągam coś ze strony to transfer jest maksymalny :blink: Sforwardowałem porty i dalej to samo(ale nie wiem czy dobrze). W ogóle jeszcze jest taka dziwna sprawa, ,że jak włącze aMula to kumplowi DRASTYCZNIE spada transfer, nawet jak coś ściąga przez http. Nawet stron przeglądac niemoże.:) Dlatego chciałem się dowiedzieć jak to poustawiać, żeby było dobrze. Coś tam patrzyłem na NAT coś na static routes ale totalnie nie wiem o co chodzi. :)

I jeszcze na koniec pytanie: jaka była komenda na sprawdzenie ip w konloli cos jak windowsowe ipconfig. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...