Skocz do zawartości

Linux- Przejście Z Trybu Tekstowego Do Graficznego


Hazok

Rekomendowane odpowiedzi

tego jest tyle, że nie jestem w stanie Ci tego tu przepisać.
@Hazok - a na GG to łatwiej wpisać ;)

wyobraź sobie że tak właśnie zrobiłem i dalej nie działa !!
Chodziło o to, żebyś tu wkleił to co się pokaże na terminalu po wpisaniu polecenia cat /etc/X11/xorg.conf - to polecenie nie miało niczego naprawić :lol:Hazok daj sobie pomóc. Zrób o co Cię koledzy proszą... albo męcz się sam i nie zawracaj głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden z was mi nie pomógł ani trochę (a do tego niektórzy jeszcze mieli pretensje- napiszą nie wiadomo co i później sie jeszcze rzucają że te ich pierdoły nie działają), ale już wiem jak to zrobić....z innego źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego masz literature i internet jesli czegos potrzebujesz spróbuj najpierw posiedziec nad tym więcej niz pare minut... Nikt tu nie ma obowiązku Ci odpowiadać tak naprawdę, więc równie dobrze mógłbyś być zignorowany, lecz niestety ludzie chcieli Ci pomóc... Naprawde przepraszam za Nich, myśle że wiecej się to nie powtórzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posty wykraczają poza temat tego wątku i chyba czas już to skończyć. Uswam je, bo nie wnosza nic do tematu a rozpalają tylko niepotrzebnie atmosferę. Flame wars tu nie są potrzebne.

 

Ostrzegam, że dalszą dyskusję (oczywiście nie związaną ściśle z tematem) będę karał podwyższeniem poziomu ostrzeżeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...