Skocz do zawartości

Rozłączający Się Internet Wifi


Deloitte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam kartę sieciową intela 4965 AGN, pod fedora8 też tak ją wykrywa, niby wszystko działa, podaję essid + wpa w NetworkManagerze, łączy się z sięcią i internetem, ale potem nagle przestaje działać internet [ może po 15min? czasami nawet dłużej, a czasami nawet po chwili, zauważyłem, że dzieje się to np jak zacznę ściągać cos ], NetworkManager, pokazuję ciągle, że sięc jest połączona, nie wiem co jest grane, pod windą wszystko ładnie działa:/ może jest to wina sterowników do 9465AGN? znalazlem jakies alternatywne ale nie potrafię ich zainstalować:/ http://intellinuxwireless.org/.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą kartę i nie ma z nią najmniejszych problemów na domyślnych sterownikach ani w F8, ani w F9, czy to przy ściąganiu dużej ilości plików, czy też ze zwykłym używaniem neta - imo problem raczej leży w czymś innym, być może w ustawieniach routera, może jest włączone np ograniczenie jednoczesnych połączeń lub coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą kartę i nie ma z nią najmniejszych problemów na domyślnych sterownikach ani w F8, ani w F9, czy to przy ściąganiu dużej ilości plików, czy też ze zwykłym używaniem neta - imo problem raczej leży w czymś innym, być może w ustawieniach routera, może jest włączone np ograniczenie jednoczesnych połączeń lub coś w tym stylu.

 

tylko, że ten problem pojawia się tylk na f8 ...

a jak można wczytać sterowniki od nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego programu używasz do poebirania? KTorrent?

Kiedyś miałem identyczne problemy, które podobno były powodowane przez KTorrent.

 

nie mówie nawet o torrentach, a np. menadżerze repo, yum, etc, nawet przegladanie stron powoduje disconnect'a, albo korzystanie z pidgina, a jezeli włącze system i nic nie robię, poza pingowaniem np. onetu, to wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...