Skocz do zawartości

B4l


przemk

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy

 

Z ogromną radością chcielibyśmy zaprosić Was do czytania i współtworzenia strony poświęconej sprzętowi dla Linuksa. Nie ograniczamy się do żadnej z dystrybucji, wszystkie są równie istotne. Uwzględniamy realia polskiego rynku komputerowego, gdzie oferowany także jest hardware pod nazwami nigdzie indziej niedostępnymi.

 

Zapraszamy na www.best4linux.net :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza taka strona w języku polskim? Będziecie tylko ograniczać się do tłumaczenia recenzji z serwisów zagranicznych, czy tylko sprzęt przetestowany przez was samych, czy może będziecie łączyć trochę tłumaczeń, trochę własnego przetestowanego sprzętu? IMO jedynym sposobem na szybkie rozkręcenie serwisu jest właśnie tłumaczenie recenzji najpopularniejszego sprzętu ze stron zagranicznych, ale wtedy z jakością może być różnie. Sama idea fajna tylko nie wiem czy się sprawdzi, bo jednak z językami obcymi u nas coraz lepiej i kluczowe może być wybieranie odpowiedniego sprzętu... Powodzenia :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziecie tylko ograniczać się do tłumaczenia recenzji z serwisów zagranicznych, czy tylko sprzęt przetestowany przez was samych, czy może będziecie łączyć trochę tłumaczeń, trochę własnego przetestowanego sprzętu?

Publikowane będą recenzje sprzętu przestestowanego przez nas, gdzie nas rozumiem nie tylko mnie i moich znajomych, ale także Ciebie drogi thof. Kiedyś popełniłem ten tekst, od tego czasu nic się nie zmieniło :)

 

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszam do tworzenia recenzji w B4L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...