fiat126p Napisano Wrzesień 11, 2008 Zgłoszenie Share Napisano Wrzesień 11, 2008 Używam Amaroka wersja 1.4.9.1 i problem jest taki jak w temacie po edycji informacji dotyczących utworów i wciśnięciu OK pojawia mi się "Do pliku The Offspring - You're Gonna Go Far Kid.mp3 nie można zapisywać." I tak z każdą piosenką. Znajdowałem podobne tematy na innych forach ale wtyczki typu gstreamer czy xine-lib czy tag-lib wszystkie mam zaktualizowane. Byłbym wdzięczny za wszystkie wskazówki. Z góry dziękuję. EDIT. Ok już zrobione. Przepraszam za bezsensowne pisanie tematu, ale męczyłem się z tym jakiś czas, a teraz kilkanaście minut po napisaniu tematu udało mi się. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
@SeeM Napisano Wrzesień 12, 2008 Zgłoszenie Share Napisano Wrzesień 12, 2008 tak bywa; napisz dla potomności jak ci się to udało, ułatwisz życie innym Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi