Skocz do zawartości

Linux Yoper


urys

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Mnie też kusi ta dystrybucja...

 

Mam ostatni numer Linux Magazine, i jest tam instalka tego systemu. Z tego co czytałem jest on bardzo wydajny. Mam Celerona 800, i ciekaw jestem czy byłby zauważalny wzrost wydajności systemu.

Tylko żal mi zostawiać Fedorę z całą rzeszą użytkowników i wspaniałym forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ja wlasnie dzisiaj zainstalowalem Yopera w miejsce FC3 i raczej do fedory juz nie wroce... wreszcie komp chodzi na miare tych paru tysi co w niego wpakowalem!! instalacja? jak dla mnie prosta, jak sie czyta uwaznie to wiadomo o co cho. naprawde goraco polecam to distro! uruchamia sie jakies 2minuty szybciej niz FC3 z przekompilowanym xorgiem, kernelem i innymi takimi :) a OOo tez pokazuje co jest wart ten system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

instalator jest w trybie tekstowym (angielski) , ale nie ma z nim zadnych problemow, dodam ze jestem raczej poczatkujacym userem (_linuxa_ → Linuksa) ORT

 

cala instalacja zajmuje jakies 25 min (z partycjonowaniem itp), wiec jest super!

 

Od kilku dni mam Yopera i pierwsze wrazenia sa bardzo dobre - wszystko dziala (_na prawde_ → naprawdę) ORT szybko, KDE, Open Office wrecz smigaja :) , bardzo polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tego Vidalinuksa to można gdzieś zassać z sieci? Tzn. inaczej (szybciej) niż torrentem. Chodzi mi o jakiś FTP z obrazem ISO.

 

Przy okazji i raczej off-topic: czy u Was też BitTorrent działa tak, że estymowany czas ściągnięcia 1 CD to ok 1,5 m-ca ? :o

Wszyscy piszą że torrent taki szybki i taki super a u mnie 5-8KB/s to maks a zazwyczaj 1-2KB/s :( Mój "normalny" transfer przez ftp czy kazaa(apollon) to ok.30KB/s, jak podłączę w3cache mojego ISP to 90KB/s. To jakby 4-10x szybciej niż torrent ;)

 

Pozdr,

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...