Skocz do zawartości

Mandriva Vs Neostrada


remek1

Rekomendowane odpowiedzi

remek1 - a jakie to jest forum? "Mandriva"? Chyba nie :unsure: Na przyszłość zapraszam do działu "Pozostałe dystrybucje" i ten post tam właśnie przenoszę.

 

Lepiej odpisz na moje pytanie i:

a) Firefox czy blokowany przez ochrone?

B) jak odblokowac ochrone internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi wytłumaczysz o co chodzi z tym "blokowaniem przez ochronę" i dodatkowo jaki to ma związek z Mandrivą i Neostradą, to można będzie zacząć myśleć.

Na razie kompletnie nie rozumiem o co Ci chodzi w tym wątku. Mówisz o Firefoksie, jajkiejś "ochronie" (chodzi o firewall? SElinux? Filtr rodzinny?), Mandrivie i Neostradzie a ja nijak nie mogę tego pozlepiać w logiczną całość :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir WalDo - chyba pan Remek1 ma jakąś dodatkową ochronę po za SELinux, o której nie wiemy :D

A teraz serio... SELinux nigdy się nie wściekał o FF, który de facto w pewnym momencie zszedł na psy totalnie... tzn. wpisujesz adres a tu bang wywaliło go, otwierasz wpisujesz ponownie - to samo

Teraz jak go włączyłem po długiej przerwie na korzyść Opery to jak narazie przestało (pewnie była aktualizacja po drodze ;) ) więc zwracam mu honor

Jeszcze jedno, sam mam Neo ale z routerem, który sam w sobie ma dodatkowy firewall i nie widzę nigdzie problemów w korzystaniu z internetu... jedyne tylko nie wiem jak tam sprawy się mają w podłączeniu się do mnie jeśli chodzi o grę ale myślę, że jakbym podał IP Neo to się podłączą jakoś

Tak więc panie Remek1 (jak zwykle długie posty piszę xD) nie powinieneś mieć problemów z FF pod kontrolą Neostrady...większy problem to będzie z samą instalacją chyba, że coś się zmieniło od czasów cudownych skryptów działających tylko na jedno uruchomienie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...