Skocz do zawartości

Fc10 Instalacja


mysiek

Rekomendowane odpowiedzi

podczas instalacji sprawdzam nośnik i uzyskuję komunikat ze wszystko jest ok

mam plyte DVD z wersja FC10 cembridge

 

i w nastepnym kroku uzyskuje komunikat:

 

The fedora disk was not found in any of your drive. Please insert the Fedora disk and press OK to retry

 

O co tu chodzi ?

 

jamic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic

Nikt tej anakondy nie skontrolował wcześniej :?:
To jest Open Source :) Również TY mogłeś to sprawdzić. I mysiek też. I ja. I tamten pan. I zgłosić na bugzilli :) Były wersje beta, preview. Każdy miał szansę się wykazać. Błąd nie jest krytyczny jeśli istnieje obejście, więc poprawią za jakiś czas. Albo już poprawili tylko obraz pierwotny dystrybucji zostaje bez zmian.

Zawsze wszystko robisz dobrze? Nigdy nie miałeś tak, że zrobiłeś coś, wyglądało OK a za jakiś czas trzeba było poprawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@univers

 

W twoim przypadku WYKONAJ sprawdzanie nośnika, gdyż zachowanie które powinieneś opisać, a którego ja się mogę w zasadzie tylko domyślać jest typowe dla nośnika o niepoprawnej strukturze danych, lub uszkodzonego napędu płyt DVD.

 

Czy "dochodzi mi do miejsca gdzie nie widzi nośnika !" oznacza, że instalator umożliwia wybór nośnika lub lokalizacji (np. dysku sieciowego, obrazu płyty) z którego chce zainstalować system ? Jeśli tak to na 99% twoja płyta/napęd jest uszkodzona/y, bo instalacyjna DVD tylko w takim przypadku o to pyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...