Skocz do zawartości

Ids Oraz Ips


Atom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozpoczolem 6 semestr informatyki i wybrałem sobie temat "Projekt aktywnego systemu wykrywania intruzów w sieciach lokalnych z wykorzystaniem oprogramowania opensource dla małych i średnich przedsiębiorstw" tak ambitnie :D. Doszedłem do wniosku z promotorem że zrobimy to w ten sposób że weźniemy snort`a i zrobimy to tak zeby działał jak IPS. Na dzień dzisiejszy IPS to ja znam tylko z nazwy :) Zakupiłem już książke "IPS. Zapobieganie i aktywne przeciwdziałanie intruzom". Prosiłym tutaj aby ktoś powiedział mi jakia literatura jest jeszcze godna uwago na ten temat oraz ludzi którzy mieli z tym doświadczenie na co zwrócić uwage i czego sie wystrzegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic

A co do ortografii to ja mam na to papiery. Więc prosze trszke wyrozumialosci :)
Papiery to sobie do szkoły zachowaj a tutaj postaraj się się trochę. Wystarczy na napisanie postu poświęcić nie 15 sekund a 15 minut. I zainstalować wtyczki sprawdzające pisownię.

Dla Twojej wiadomości: jest tu więcej osób z problemem typu dysleksja czy dysgrafia i jakoś sobie dają radę, więc nie zasłaniaj się żałośnie papierami, bo to tylko świetne wytłumaczenie własnego lenistwa i braku szacunku dla ludzi, od których oczekujesz pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej wiadomości: jest tu więcej osób z problemem typu dysleksja czy dysgrafia i jakoś sobie dają radę, więc nie zasłaniaj się żałośnie papierami, bo to tylko świetne wytłumaczenie własnego lenistwa i braku szacunku dla ludzi, od których oczekujesz pomocy.

 

Pojechałeś :D

 

Hmm, akurat jem obiad i mnie rozbawiłeś, aż czkawki dostałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[waaay_off_topic]

 

Jak widzę takie posty, to mi się gotuje! Ja bym Cię kolego (autorze wątku) szybciutko oduczył wszelkiego dysmózgowia przy pomocy lektur i pasa na d*pę. Ciekawe czemu 10-15 lat temu nie było wszelkiego rodzaju dysfunkcyjnych?

 

p.s. Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać

 

[/waaay_off_topic]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...