Skocz do zawartości

Połaczenie Sieci Bezprzewodowej Bez Zabezpieczeń.


wojtii

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość podłaczenia sie do sieci bezprzewodowej - SSID: "x" i aby mieć z nia połaczenie na laptopie musze postawic lapa na parapecie w pokoju. Jak zrobic aby ten sam sygnał otrzymac na cały swój dom ?? Prosze o dokładne podanie peryferii i danych technicznych urzadzen do tego potrzebnych.

 

Prosze o punkt po punkcie opisanie całego przebiegu instalacji właczajac w to urzadzenia i topologie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość podłaczenia sie do sieci bezprzewodowej - SSID: "x" i aby mieć z nia połaczenie na laptopie musze postawic lapa na parapecie w pokoju. Jak zrobic aby ten sam sygnał otrzymac na cały swój dom ?? Prosze o dokładne podanie peryferii i danych technicznych urzadzen do tego potrzebnych.

 

Prosze o punkt po punkcie opisanie całego przebiegu instalacji właczajac w to urzadzenia i topologie.

 

Buahahahahaha :D , aż odpowiem, tak mnie rozbawiłeś

 

1. Kupujesz AP z funkcją repeater i włączasz do gniazdka.

2. Czytasz instrukcję.

3. Ustawiasz wedle instrukcji.

4. Restartujesz urządzenie.

5. Cieszysz się internetem dopóki sąsiad nie wpadnie że nie ma skonfigurowanych zabezpieczeń.

 

Uważaj na wodę na parapecie

 

Topologa będzie wyglądała mniej więcej tak:

        laska z bloku obok
            |
            |    |---------sąsiad na górze----LAN---babcia sąsiada
            |    |
NADAJNIK ---- REPEATER U CIEBIE NA PARAPECIE  -------- twój lapek w łazieńce 
                |        |
                |        |---- gościu z 4 piętra w kiblu 
                |        |--sklep spożywczy
                |        |
posterunek policji----repeater w bloku obok na parapecie----żona sołtysa
(mają cięcia w budżecie)              |
                                  |----sieć osiedlowa wykorzystująca to jako łącze zapasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wszedłęm bo widziałem, że odpisałeś qmic ale ostatnio cos Ci się ząbki stępiły ;) Odpowiedź mało uszczypliwa ;)

 

 

Bo nie dokończyłem

Czasami mi się potrafi wywalić liferea to wolę zapisać co jakiś czas,

 

Poza tym ASCII art w IP Board to nie taka prosta sprawa

 

Poza tym staram się aby mnie nie posądzono znowu że jestem niemiły.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Cieszysz się internetem dopóki sąsiad nie wpadnie że nie ma skonfigurowanych zabezpieczeń.

 

Sygnał nadawany jest z miejsca wolnego dostępu ! Bez włamania sie i żadnych kąombinacji :angry:

 

Dzieki za wypowiedzi... te głupie też.

 

pozdrawiam

Edytowane przez WalDo
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam glupie... uszczypliwe zdziebko, ale przy tym dowcipne :D ... bez takich wkretow bylo by tu cholernie nudno ;)

 

Poza tym - przeczytaj jeszcze raz swojego posta, i sam powiedz jak on wyglada?, w znaczeniu co pierwsze przychodzi czytelnikowi do glowy?... mamy tu od zawsze domoroslych haki3row i innej masci dzieci Neo zadajacych bardzo podobne pytania ... i musimy z tym jakos zyc, wiec nie ma sie o co obruszac tylko nastepnym razem - aby uniknac podobnych komentarzy - zadajac pytanie sformulowac je jak nalezy (mozna bylo o tym free AP napisac od razu - choc inna sprawa, ze tak wlasnie zrobilby troche bardziej doswiadczony mastaha probujac wyprowadzic nas w pole ;) ). Peace :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze autorowi wydaje się że jest cwany B)

 

http://enter.chip.pl/forum/viewtopic.php?t=35440

 

Ciekawe czy na Elektrodzie też taki temat znajdę?

 

p.s. Miałem spytać, czy poklepać po pleckach żeby się odbiło, ale chyba lepiej nie :D

 

 

Czy jest jakis problem kiedy ktoś zamieszcza na kilku forach (róznych) temat o tej samej tresci ?

 

Jezeli zalezy mi na szybkiej, tresciwej i rzeczowej przedewszystkim przede wszystkim odpowiedzi to tak robie. Jak wiadomo nie zawsze jest tak, że odpowiedzi na zapytanie jest konkretna. Po za tym zawsze jest to bardziej obiektywne porównujac kilka wypowiedzi niezaleznych od siebie.

 

pozdrawiam

Edytowane przez WalDo
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Crossposting

 

A ten kawałek:

Prosze o dokładne podanie peryferii i danych technicznych urzadzen do tego potrzebnych...

Prosze o punkt po punkcie opisanie całego przebiegu instalacji właczajac w to urzadzenia i topologie.

dyskwalifikuje post kompletnie.

 

Polecam lekturę: http://rtfm.killfile.pl/

 

Z mojej strony <EOT>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zalezy mi na szybkiej, tresciwej i rzeczowej przedewszystkim odpowiedzi to tak robie.
Zdania rozkazujące, nawet jeśli poprzedzone niby grzecznym "proszę", nie muszą spotkać się z życzliwym przyjęciem. Brak "wkładu własnego" w rozwiązanie problemu tym bardziej. Tak więc czy na pewno otrzymujesz szybką, treściwą i rzeczową odpowiedź na w ten sposób stawiane pytania?

 

Podobnie jak Arabski polecam http://rtfm.killfile.pl/ + http://newbie.linux.pl/?id=article&kat...=1&show=406

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wypowiedzi... te głupie też.

 

No ale już chyba wiesz jak to zrobić co nie ? :)

EDIT:

Wbrew pozorom moja pierwsza odpowiedź jest jak najbardziej na poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...