Skocz do zawartości

Fedora 8


vrd

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jestem noga z linucha ale z instalacja fedory od 9 po 11 poradziłem sobie bez problemu.

 

Mam potrzebę zainstalowania 8 niestety podczas instalacji wkrada się taki oto błąd:

 

http://acn.waw.pl/vrd/fedora.png

 

Widać na snapie że instalacje próbowałem przeprowadzać wielokrotnie również w innych trybach. Komunikat się tylko zmieniał. W internecie znalazłem parę informacji o tym błędzie. Ponoć jest to błąd spowodowany anacondą. Nigdzue natomiast nie znalazłem rozwiązania problemu a uważam że jestem za cienki by przez instalacje przebić się poleceniami.

 

pomoże ktoś? albo da link do dobrego how to step by step install fedora 8 w trybie txt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze jakas skopana instalka? to jest livecd? stawiam na jakis blad anacondy. w ogole instalujesz to z iso, czy z napedu ? jak z napedu totrzeba wlaczyc opcje pass through w opcjach maszyny wirtualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie na Virtualboxie ten sam blad dokladnie
No to masz błędny obraz. Ściągnij jeszcze raz, najlepiej przez bittorrent podrzucając ten obraz, kŧóry masz. Klient torrenta sprawdzi sumy i dociągnie brakujące/uszkodzone fragmenty.

F8 spokojnie instalowała się na VirtualBox.

Skąd ściągałeś obraz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lustrzanych serwerów fedory project ale wolalem rpzez ftp bo bylo szybcije a sumy sie zgadzaly no ale postaram sie jeszcze raz

 

co do popdowiedzi o fedorze gotowej to faktycznie wszystko ok tylko teraz mam problem bo nie moge zianstalowac mojej karty sieciowej

 

mam Intel pro/1000 network driver i linux jak mu sie wyda polecenie by pokazal nowy sprzet to ja wykrywa ale nie chce zainstalowac

 

dodatkowo obraz w ogóle nie jest wyposazony w biblioteki programistyczne wiec projekt ktory odpalalem w ogóle nie chce sie uruchomic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz błędny obraz. Ściągnij jeszcze raz, najlepiej przez bittorrent podrzucając ten obraz, k?óry masz. Klient torrenta sprawdzi sumy i dociągnie brakujące/uszkodzone fragmenty.

F8 spokojnie instalowała się na VirtualBox.

Skąd ściągałeś obraz?

 

 

sciagnalem z tej samej strony ale obraz torrentem i poszlo takze dziekuje bardzo za pomoc !!!!

 

 

to moze inne pytanie jak zinastalowac karte sieciowa poprawna? bo ze znalezieniem sterownikow mam problem do tego intela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...