Skocz do zawartości

Fedora 11 I Zanikający Dźwięk


mega89897

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdecznie. Postawiłem Fedorę 11 na moim Asus EEE 1000H. System zainstalował się dosyć szybko - działa bardzo dobrze. Internet w Orange na modemie Option Icon również. Mam problem jedynie z dźwiękiem - objawia się to w następujący sposób. Po uruchomieniu systemu jest dźwięk ( przy uruchamianiu ) - niestety nawet po ustawieniu głośności na poziom maksymalny - nie jest to bardzo głośno. Pomijając ten fakt, po przelogowaniu systemu czasami dźwięk poprostu się nie pojawia. Raz jest raz nie. Nie uruchamiam jednocześnie z systemem aplikacji, które z dźwięku by korzystały. Po zainstalowaniu Kadu - dźwięk nowej wiadomości raz jest ( raz nie ). Czym może to być spowodowane - ewentualnie jak temu zaradzić. PS. Jeszcze jedna rzecz jaka mnie intryguje to fakt, że podczas ładowania systemu jest tylko małe logo Fedory na niebieskim tle ( nie tak jak na normalnym mocniejszym laptopie animowane uruchamianie Fedory ). Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Guest_mega89897_*

Dziękuję za pomoc - zmieniłem wygląd ładowania fedory zgodnie z poradnikiem - dźwięk ruszył po zainstalowaniu wszystkich wymienionych w poradniku kodeków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...