Skocz do zawartości

Flush-plugin Tube Filmiki/muzyka Przyspiesza


Plu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny mały problemik mianowicie świeżo po zainstalowaniu fedory 11 dodałem repo livina następnie yumem zainstalowałem flash oraz flash-plugin.

I faktycznie pojawiła się możliwość oglądania filmików jednak z czasem zaczyna dźwiek oraz obraz się gubić tak jakby przyspieszał.

Mial ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

repo livina następnie yumem zainstalowałem flash oraz flash-plugin.
Livna? Chyba rpmfusion, poza tym w nim i tak nie ma flashplayera. Musisz dodać odpowiednie repo od adobe (w wiki.fedora.pl jest opis). Może przez przypadek zainstalowałeś jeden z otwartych playerów. W ff wpisz about:plugins i zobacz czy obecny jest tylko Shockwave Flash. Dodatkowo sprawdź czy flash-plugin jest poprawnie zainstalowany rpm -qa | grep flash-plugin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[root@localhost ~]# rpm -qa | grep flash-plugin

flash-plugin-10.0.32.18-release.i386

 

Niby ok.

Teraz zauważyłem to samo z otwrzaniem mp3 w amaroku.

Faktycznie nie instalowałem ich z repo livina tylko pobrałem pakiet rpm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli problem z dźwiękiem występuje w całym systemie? Jaką masz kartę ( lspci | grep Audio )? Nie znam rozwiązania, ale zobacz ten post http://forum.fedora.pl/index.php?s=&sh...st&p=127526 , bo wydaje mi się, że to ma związek z pulseaudio. Sprawdziłeś w about:plugins czy nie ma jakiś konfliktów playerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Zajżałem do tego tematu, który mi podałeś czyli: http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic...t=0#entry127526

 

 

 

Postąpiłem według tego punktu:

 

1. Możesz w /etc/pulse/default.pa zmienić linijkę load-module module-hal-detect na load-module module-hal-detect tsched=0. Time-scheduling może powodować problemy na niektórych kartach.

 

Uruchomiłem ponownie komputer.

I po oglądnięciu dwóch filmików na tube oraz odsuchaniu kawałka w amaroku pojawił się na mojej twarzy uśmiech.

 

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...