Skocz do zawartości

Instalacja (_linuxa_ → Linuksa) ORT Na Zewnętrznym Dysku Twardym.


luker1985

Rekomendowane odpowiedzi

no tak przyszalales z tymi licencjami na windowsa ;) ale sie offtop zrobil

 

Zaraz przyjdzie Waldo i nas porozgania po kątach :)

 

Poza tym jaki offtop my tylko czekamy aż autor wątku wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz na notebooku mieć Linuksa bez przestawiania obecnego systemu to jasne, 20 zł to nie dużo w końcu :) tak więc chyba warto, instaluje się to wtedy bajecznie prosto i nie powinieneś mieć problemów, jedyna ważna rzecz abyś wybrał dobrze gdzie ma się grub zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zewnętrznym dysku? :huh:
W MBR zewnętrznego dysku, czyli pewnie jakieś /dev/sdb - na pewno nie /dev/sda. I z tego co widziałem w opisie tego urządzenia/przejściówki - dysk zewnętrzny ma być master.

Swoją drogą śmieszna opcja. Napisz jak poszło, to może w ślady @qmic pójdę, bo też mam 40GB i 80GB (z tym, że ja dyski z całym szacunkiem trzymam w domu, w piwnicy tylko stare komputery a monitor "bańkę" pod biurkiem w pokoju :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą śmieszna opcja. Napisz jak poszło, to może w ślady @qmic pójdę, bo też mam 40GB i 80GB (z tym, że ja dyski z całym szacunkiem trzymam w domu, w piwnicy tylko stare komputery a monitor "bańkę" pod biurkiem w pokoju :) )

 

Wypraszam sobie - dyski trzymam w szafie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie - dyski trzymam w szafie :)
Aaaaa, to szacun :) Szanuję ludzi, którzy nie dręczą dysków przetrzymując je w lochach.

Nie zrozumiałem, przepraszam :) Było "w piwnicy trzymam" a potem lista :)

 

[EDIT]

Nie no... Daję się w jakieś offtopy wciągać :) Ech... ten weekend... osłabia moją moderatorską czujność i odpowiedzialność :) Wybaczcie :rolleyes:

Edytowane przez WalDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... Daję się w jakieś offtopy wciągać :) Ech... ten weekend... osłabia moją moderatorską czujność i odpowiedzialność :) Wybaczcie :rolleyes:

 

Już się nie tłumacz, idę o zakład że specjalnie nie blokowałeś wątku bo Cię korciło aby się w nim offtopicowo udzielić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...