Skocz do zawartości

Wine


Juve

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!!

Mam taki problem:

Instaluję grę przez wine (np: DesertRats VS AfrikaCorps) i ją odpalam. Klikam w ikonke na pulipicie, kursor chwilę "skacze" i po chwili aplikacja (proces) si e wyłącza. Próbowałem jeszcze z dwoma innymi grami, i w obu było działo sie to samo. Brakuje mi jakiegoś configa czy może coś z graf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba wszystko jasne:

err:module:import_dll Library MFC42.DLL (which is needed by L"C:\\Program Files\\Monte Cristo\\DR vs AK\\UT.dll") not found
err:module:import_dll Library UT.dll (which is needed by L"C:\\Program Files\\Monte Cristo\\DR vs AK\\AK.exe") not found
err:module:import_dll Library MFC42.DLL (which is needed by L"C:\\Program Files\\Monte Cristo\\DR vs AK\\AK.exe") not found
err:module:LdrInitializeThunk Main exe initialization for L"C:\\Program Files\\Monte Cristo\\DR vs AK\\AK.exe" failed, status c0000135

tylko skąd mogę pobrać te pliki??

 

EDIT:

Pierwszy już znalazłem. Ale nie wiem gdzie go 'wsadzić'. Co do drugiego to jest czy to jest to?

Czy mógłby ktoś go podesłać, jeśli takowy ktoś posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to looknij na http://wiki.winehq.org/FAQ_PL - a tu fragment z podanej strony odnosnie bledy 1 i 3

 

Mój program mówi, że brakuje mu jakiegoś pliku DLL lub czcionki. Co mogę zrobić?

 

Aplikacje powinny zawierać wszystkie biblioteki dll oprócz głównych bibliotek systemu Windows Albo myślą że masz biblioteki dll lub czcionke .Możesz zainstalować brakujace elementy na pare sposobów :

 

1.Sciagnąc ze ze strony www twórców np . Microsoft. Prosty sposób jest użycie skryptu winetricks (Patrz ten link lub google).

 

2.Instalując aplikacje która posiada tą bibloteke

 

3.Kopiując ja ze dysku Windowsa jeśli mamy go zainstalowanego na drógiej partycji dysku twardego.

 

Mój program nie chce się uruchomić i mówi, że potrzebuje MFC42.DLL lub MSVCP60.DLL

 

Instaluje biblioteke MFC42.DLL, MSVCP60.DLL, i inne przez winetricks i wybranie ze niego vcrun6.

 

poczytaj o winetricks zainstaluj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...