Skocz do zawartości

Miłe Zaskoczenie


Jasiek_M

Rekomendowane odpowiedzi

*PPC to chyba procki z konsoli do gier ? :ph34r:

No niezupelnie, a w zasadzie nie tylko ;)

 

PPC to kodowa nazwa procesorow PowerPC, 32 i 64 bitowych procesorow wytwarzqanych w technologii RISC. Glowna galezia rozwoju dla tej technologii byly prawdziwe Maki (... G3, G4, G5 - czyli zanim Apple zdradzilo Motorole i przeszlo na Intela ;)) oraz maszyny SUN i IBM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

A propos miłego zaskoczenia. Dzisiaj przez UKW w Bydgoszczy stała sobie rozpoznawalna ciężarówka IBM-u z kawą, herbatą, jedzeniem i miłą prezenterką a więc cała gawiedź studencka poszła posłuchać, najeść się itd...

 

I ja tam byłem, kawę z cukrem piłem a com widział i słyszał w posta umieściłem.

 

Mówiła nawet ciekawie i sensownie o technologiach IBM, jednak nie to mnie zaskoczyło. Cała prezentacja była wyświetlana z laptopa, na którym jedynym zainstalowanym systemem był Ubuntu 10.10! Po prezentacji zaciekawiony podszedłem do niej zapytać o to, stwierdziła, że używa tylko wirtualizacji Windowsa z konieczności (praca) a w firmie pozwala się na dowolny, legalny system na jednostkach o ile wypełnia się polecone zadania.

 

Bardzo miłe zaskoczenie w tak ****** dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik dla Kolegi Archeologa. A tak na poważnie, to chyba coraz więcej ludzi (firm, korporacji) zauważa zalety Otwartego Oprogramowania. To chyba wina ostatniego kryzysu. W samorządach też widać powiewy nowości i wycofywanie się z kosztownych licencji.

 

Es.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...