Skocz do zawartości

Fedora 11 I386 Nie Można Wyświetlić Strony


Slesz

Rekomendowane odpowiedzi

Po świeżej instalacji Fedory 11 z DVD i386 ze środowiskiem gnome mam problem z wyświetlaniem niektórych stron internetowych.

Połączenie wydaje się działać w pełni sprawnie, łączy się z większością stron bez problemu, ściąga i instaluje aktualizacje z repozytoriów. Jednak nie mogę wyświetlić niektórych stron, m.in. tego forum (piszę tego posta spod Windowsa) i wielu innych.

Pojawia się błąd połączenia, zupełnie jakby podana strona nie istniała. Na początku podejrzewałem jakieś błędy z flashem (co było, przyznam, trochę nielogiczne). Zainstalowałem adobe flasha, zaktualizowałem system (zostając przy Fedorze 11 póki co), nic nie pomaga.

Modem podłączony mam przez USB, Scientific Atlanta WebSTAR 2000 series.

Jakieś pomysły jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Firefox. Zaraz spróbuję z innych i dam znać, ale docelowo i tak chciałbym korzystać z Firefoxa, najbardziej mi odpowiada ze wszystkich obecnie dostępnych przeglądarek.

 

ADD: Dillo ładuje stronę, ale bez grafiki. Epiphany i SeaMonkey "Nie można oznaleźć strony" "Adress not found", podobnie jak Firefox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie szykuję się do zmiany systemu. Bez dostępu do większości stron internetowych działanie na takim systemie jest dla mnie zbyt uciążliwe, a rozwiązania nigdzie w necie nie dałem rady wygooglać. Tym, co odpisywali dziękuję za zainteresowanie, a tym, którzy trafią na podobny problem życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...