Skocz do zawartości

Proszę O Pomoc...


WuPe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was wielką prośbę. W sumie to dopiero zaczynam przygodę z Linuksem na poważnie i mam pewną sprawę. Mam wolnego neta i ściągnięcie distro zajęłoby mi mnóstwo czasu. Chciałbym aby ktoś mi nagrał na płytkę Fedorę 11 w pełni spolonizowaną z architekturą 64bit na procesor Intel. Nie wiem jak to jest w oznaczeniach ale Wy pewnie będziecie wiedzieć. Do tej pory byłem użytkownikiem Mandrivy ale chcę się przesiąść na Fedorę. Z doświadczenia wiem, że posiadacze Linuksa chętnie dzielą się nim z innymi. Mam nadzieję, że i tutaj natrafię na kogoś takiego. Oczywiście pokrywam wszelkie koszty (płyta, wysyłka i ewentualnie coś za fatygę). Proszę napisać kto z Was się tego podejmie i ile to będzie kosztowało. Płacę przelewem na konto przed otrzymaniem płyty więc nie ma obaw, że Was oszukam. Liczę też na to, że Wy mi tego nie zrobicie :D

 

Na wszelki wypadek podaję dane kontaktowe:

e-mail: [email protected]

GG: 7888578 (rzadko bywam więc pisać na niedostępny)

tel: 660564618 (ale też mogę nie odebrać bo jestem dużo czasu w szkole)

 

 

Czekam na odpowiedź

Pozdrawiam

WuPe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc w temacie niewiele mówi.

jakbyś napisał skąd jesteś, albo gdzie bywasz (samo miasto), to może byś dostał do ręki (zabawa z pocztą to dodatkowa uciążliwość. i płyta może dotrzeć jako puzzle) .

a w ogóle Fedora-11-x86_64-DVD.iso duży nie jest - 4168090 KB. zasysasz przez nockę i jest twój. ja pobierałem z ftp.icm.edu.pl (i też nocą ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - kilka dni minelo... znalazl sie ktos chetny do pomocy?

... jak nie to ja mu jutro wysle ta plytke z UK... ludziska, dajcie spokuj! :blink:

 

@8xxa_FC - przeciez kolo napisal, ze ma wolne lacze?... 4GB to nie duzo (u mnie taki obraz schodzi w niespelna 30 minut), ale jak ktos sie laczy po dial-up na 56kbps to nawet kilka nocy mu nie wystarczy i predzej sie zestarzeje niz mu to zejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - kilka dni minelo... znalazl sie ktos chetny do pomocy?
No, toś mi na odcisk nastąpił ;) Liczyłem na ambasadorów Fedory. Już raz czy dwa taki temat załatwili.

Faktem jest, że WuPe chyba olał temat, bo nie napisał skąd jest, więc ja to mu się akurat na GG czy innych narzucał nie będę.

@WuPe jeśli jesteś nadal zainteresowany, to napisz mi na PW jaki masz adres, bo płytka z wysp chyba może sporo kosztować. I to nie tylko exbrosa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...