Skocz do zawartości

Fedora 12, Zawartość Płyt Cd


farba

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus, dawno mnie tu nie było, także pozdrawiam. Mam pytanie; co dokładnie znajduje się na tych 5(?) czy 6 płytach CD? Pytam, ponieważ nie znalazłem info, i nie mam pojęcia czy potrzebne są wszystkie, czy wystarczy powiedzmy pierwsza, i ewentualnie druga? LiveCD są dobre, ale jest na nich wiele rzeczy niepotrzebnych mi, a chęć ich odinstalowania ciągnie za sobą zależności. Zależy mi tylko na GNOME, i czymś w rodzaju RhytmBox'a, coś do filmów etc. Po prostu chcę wiedzieć co mam w systemie ;-) w przypadku Live jest to dość utrudnione.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz ściągnąć netinstall i masz tylko to, czego potrzebujesz, bo na płycie nie ma niczego poza instalatorem. Ale obawiam się, że instalacja Gnoma i Rhythmboksa i czegoś do filmów (w tym kodeki) pociąga tyle zależności, że i tak nie będziesz wiedział co dokładnie masz w systemie. Jest tego już tak dużo, że wymyka się kontroli i jeśli z grubsza będziesz wiedział czy masz kdelibs, czy kodek-srodek-devel, to i tak dobrze. :)

 

Jeśli chodzi o zależności - jeśli potrzebujesz tych programów, to zależności nie możesz ruszyć. I nie jest ważne, czy instalowałeś z livecd, czy z DVD, czy skopiowałeś zainstalowany system z innego dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba płyty 1, 2 to na 100% obowiązkowe, Instalator w wersji 10 pytał się czy masz płyty nr x y i z.

Na 3 były devel-e, na 4 i 5 rózne dodatki webowe i ciekawe narzędzia, na 6 chyba tylko Open Office. Nie wiem na której są lokalizacje językowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...