Skocz do zawartości

Szybkość Gierek W Wine


DeSeLiN

Rekomendowane odpowiedzi

mój problem jest następujący odpalam sobie starcrafta no i kicha nie da się grać próbuje jakieś stare strategie co na pentiumie miały chodzić 100mhz a tu kicha zacina sie!! skacze obraz fpsy prawie zerowe no i dźwięk skacze nawet!! mam 1.6ghz i geforca2 co powinnem zrobić po instalacji wine zeby uruchomić jakiekolwiek gierki bez zrywania!! byłbym strasznie wdzięczny za linki do tekstów jakiś związanych z tym tematem!! no i o rychłe odpowiedzie bo niedziela godzina 15.coś tam a ja zamiast sobie pograć to ciągle siedze i myśle co to moze być!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż!! na to wpadłem ale podobnie gdzie indziej napisali też używać google moze w tym coś jest ale liczyłem na twoją szlachetność i pomocną dłoń!! dlatego czekam aż wspaniałomyślnie tak madra i inteligenta osoba jak ty poraz kolejny uchyli rąbka swojej wiedzy i zabłyśnie jako osoba pomagająca innym a nie nabijająca sobie posty takimi znanymi tekstami jak google!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
no cóż!! na to wpadłem ale podobnie gdzie indziej napisali też używać google moze w tym coś jest ale liczyłem na twoją szlachetność i pomocną dłoń!! dlatego czekam aż wspaniałomyślnie tak madra i inteligenta osoba jak ty poraz kolejny uchyli rąbka swojej wiedzy i zabłyśnie jako osoba pomagająca innym a nie nabijająca sobie posty takimi znanymi tekstami jak google!!

A spróbowałeś użyć google'a? Może faktycznie przy odrobinie dobrej woli znajdziesz tam to, czego potrzebujesz? Nie licz na gotowce na tym forum. Gdybyś najpierw zajrzał do dokumentacji i ustawień wine, i do google właśnie, znalazłbyś pewnie rozwiązanie Twojego problemu szybciej niż zajeło ci napisanie tego postu.

W ogóle to może to Ty nabijasz sobie posty takimi znanymi tekstami (BTW prawie nieczytelnymi z powodu Twojej interpunkcji) jak "cos mi nei dziala, pomuzcie please!! nie mam czasu sam chwile poszukac wiec sie pospiecsie i dajcie mi odpowiedz szybko" itp.?

Jeśli tak koniecznie chcesz linki do tekstów to polecam to: http://rtfm.killfile.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...