Skocz do zawartości

Widać Hasło Z Gmail !


borzole

Rekomendowane odpowiedzi

lucas     8546  0.0  0.0 105580  1304 ?        S    17:48   0:00 /bin/sh /usr/lib64/firefox-3.5.6/run-mozilla.sh /usr/lib64/firefox-3.5.6/firefox -P lucas https://www.google.com/accounts/ServiceLoginAuth?ltmpl=yj_wsad&ltmplcache=2&continue=https%3A%2F%2Fmail%2Egoogle%2Ecom%2Fmail&service=mail&rm=false&ltmpl=yj_wsad&Email=mójlogin&Passwd=************&rmShown=1&null=Sign+in

w trybie bez rozszerzeń

firefox -safe-mode

nic się nie wyświetla.

 

Ewidentnie rozszerzenie, prawdopodobnie GMarks, którego używam od ładnych paru lat :/ no super po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe konto, zainstalowałem tylko GMarks i nic, numer się nie powtórzył. Wróciłem na stare i też się nie powtórzył. Nie mam pojęcia co takiego się na chwilę stało, że było wszystko widać. Winny się schował i nie ma zamiaru się pojawić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Znalazłem winowajce !!

/usr/bin/checkgmail

Sytuacja się powtarza jeśli hasło jest zachowane w przeglądarce i została ona uruchomiona kliknięciem na ikonę checkgmail (na panelu w schowku). Tym razem to sobie obczaiłem kilka razy i wiem, że efekt jest powtarzalny zarówno na firefox jak i operze = niezależny od przeglądarki.

Co ciekawe, nie jest to chyba bug, ale celowe zamierzenia autora programu. Checkgmail uruchamia przeglądarkę z magicznym parametrem %u który ma nas przekierować na stronę konta, a zawiera wszystko.

 

Tyle w temacie, nie wiem co o tym myśleć :unsure: nieprzemyślane to było przez autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...