Skocz do zawartości

Fedora, Apache I Socialengine


Kacper Wierzbicki

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś gotowy pakiet, który w Fedorze pozwala na zainstalowanie wszystkiego za jednym zamachem?

 

Potrzebuję aby działał mi poprawnie skrypt SocialEngine do tworzenia serwisów społecznościowych.

 

Chodzi mi konkretnie o apache, biblioteki GD2, MySQL no i oczywiście jakiś DirectAdmin albo Cpanel do zarządzania tym. Czy ktoś już musiał coś takiego wykonać? Jakieś pomysły jak można to zrobić najprościej i najszybciej oprócz ręcznej instalacji wszystkiego osobno?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Windowsowiec :P Pomyśl przez chwilę. Apache + Mysql spokojnie już podczas instalacji systemu można dograć (a jeśli nie to SYSTEM>>ADMINISTRACJA>>DODAJ/USUŃ OPROGRAMOWANIE, lub yum install, lub Yumex), ablo totalnie bez oporu instalujemy LAMP (linux+apache+mysql+php).

 

GD2: KLIK

 

DirectAdmin i CPanel to programy komercyjne. Ich twórcy dają support. Jeśli kupiłeś to telefon / mail i pan/pani miłym głosem ci ładnie wytłumaczy.

 

A co do SocialEngine (omfg napisany dla Linuxa ! o lol) to proszę bardzo:

 

KLIK

 

Wyszukanie tego zajęło mi 3x mniej czasu niż napisanie tego posta. O zgrozo i ty chcesz tworzyć serwis społecznościowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...