Skocz do zawartości

Brak Dźwięku W Przeglądarkach Firefox I Opera


rnakaron

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz po instalacji Fedory 14 w Firefoksie słuchałem ogg, ale brakowało flv więc zainstalowałem kodeki, wg. paru instrukcji.

 

Po udanej instalacji mam kodeki, działają w odtwarzaczach ale w przeglądarkach jest cicho. Sprawdzałem ustawienia głośności i są w pożądku.

 

Powturzyłbym instalacje kodeków ale jak to zrobić poprawnie?

 

Będe wdzięczny za jakąś pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie brakuje mi tylko dzwieku. Wszystko inne dziala prawidlowo, filmiki flesh sa odtwarzane glosnosc jest ustawiona prawidlowa na oknie przegladarki i suwaku systemowym. Na sprzetowym ustawienie tez jest ok.

 

Ogladam jakis filmik na YouTubie i nie ma dzwieku a otwieram go wkatalogu tmp i dziala poprawnie w kazdym odtwarzaczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mówisz o Flashu, a nie przegladarce. Dobrze, ze spytalem.

Ostatnimi czasy malo uzywalem Fedory, a PulseAudio nie uzywam, ale na poczatek sprawdz moze, czy Flash Plugin w ogóle sie pojawia w aplikacjach korzystajacych dzwieku (klikasz na glosniczek i tam znajdziesz opcje konfiguracji glosnosci - w tym bedzie mozna dostosowac dzwiek w kazdej aplikacji).

Jesli Flasha tam nie bedzie, to pewnie brakuje libflashsupport (lub cos podobnego). Ta biblioteka umozliwia odtwarzanie dzwieków z flasha w czyms innym niz tylko zwykla ALSA (dziala z PulseAudio, ESD oraz OSS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Tez mam problem z dzwiekiem w firefoksie. W ogóle z dzwiekiem w systemie juz sobie poradzilem, ale pozostala przegladarka. Zainstalowalem flashplayera(wg poradnika dla 64bit), lecz pomimo braku dzwieku filmy np. na youtube wyswietlaja sie w szybszym tempie. Nie wiem co mozna jeszcze zrobic.

 

I dlaczego KMix nie trzyma ustawien "Select master channel", a w system settings Phonom ciagle mi zmienia karte w Speaker setup ?

 

 

Wycofuje pytanie, bo juz dziala :huh:

Interesuje mnie jeszcze tylko gdzie szukac regulacji glosnosci kanalów(lewy/prawy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...