Skocz do zawartości

[Fedora 15] Problem Z Audio I Video


Sathnin

Rekomendowane odpowiedzi

A to nawet nic o tym nie wiedzialem. Slyszalem o Foxit Reader, ale nic o flashu. W sumie zainstalowane mam zawsze tylko chormium, a tam nie ma takich wygód i dobrze, bo i tak lece zawsze na wersjach testowych dla 64-bitów.

Na Windowsie na pewno jest wbudowany, nie wiem jak na Linuksie bo nie uzywalem Chrome, tylko tez Chromium, a jak wiemy on jest troche "wolniejszy" (od wolnosci) od Chrome, wiec nie posiada go. Z reszta, PDFów tez mi Chromium czytac nie potrafi.

 

@Sathnin: To zamien karte znowu... jak sam sobie zbudowales karte to musisz sam ja debugowac, jak kupiles w sklepie, to pewnie posiada jakas nazwe i model.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam. Po zamienieniu karty dźwiękowej, mam inny problem: Dźwięk jest odwrócony. W ustawieniach dźwięku przy sprawdzaniu lewej słuchawki gra w prawej i odwrotnie. Mógłby ktoś pomóc?

Spróbuj włożyć odwrotnie do gniazda. Powinno pomóc ;)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

na sluchawkach czasami sa takie znaczki:

L - to na/do lewe/go ucho/a

R - to na/do prawe/go ucho/a

a powazniej, da sie zamienic kanaly programowo (ale na co dzien po co?), i sprzetowo (ktos zamienil kabelki we wtyczce/przedluzaczu) - spotykalem sie z tym przy samoróbkach (w tym naprawy,np. wymiana wtyku) w gotowcu jeszcze nie trafilem na takie zjawisko. nawet w brzekadelkach po kilka zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pliku /etc/pulse/daemon.conf:

; default-channel-map = front-left,front-right

; czyli znak komentarza oznacza, ze PA pomija te linie podczas parsowania. Zamien ja na:

default-channel-map = front-right,front-left

I jako zwykly uzytkownik ubij pulseaudio poleceniem pulseaudio -k

Uruchomi sie automatycznie jak tylko zaczniesz odtwarzanie czegos, np. muzyki.

 

EDIT: tez zalezy ile masz kanalów na tej karcie. Ewentualnie ustawienia moga wczytac sie dopiero po restarcie.

EDIT: w sumie wszystko czego potrzebujesz i jeszcze wiecej znajdziesz w http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=795525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...