Skocz do zawartości

Unblock Me Lub Rush Hour


lemina

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie po przerwie :)

 

Wiem, może i jestem leniwa, ale poszukuję grę pod linuksa (przejrzałam listę gier). Gra polega na wyprowadzeniu pewnego klocka lub samochodu określonego koloru z parkingu. Są odpowiedniki flashowe np: http://www.quickflashgames.com/games/yellow_out/ lub http://www.quickflashgames.com/games/unblock-2/

ja szukam wersji pod linuksa, gdzie można grać nie będąc podłączonym do sieci. Ktoś ma jakieś namiary? Mam tę grę na telefonie z Androidem (Unblock me), a chciałabym na kompie mieć.

 

Podpowiedzi mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

jest taki kombajn dla najmlodszych, GCompris sie nazywa - uczy pociechy poslugiwania sie myszka, klawiatura, ale uczy tez kilku innych rzeczy.

w sklad wchodzi m. in. gra polegajaca na przesuwaniu róznych prostokatów w celu uwolnienia jednego z nich (prostokaty sa niejuniorowe, wiec legenda mówi o przesuwaniu samochodów na parkingu :) )

ale to jest spory pakiet. fajny, ale spory. juniorowi sie mocno podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Znalazłem. Gra nazywa się Klotski. Jeśli wierzyć informacji w sieci to dostępna jest w pakiecie gnome-games-extra.

Niby to jest to, ale nie do końca :) Wolałabym, aby były tam prostokąty większe i mniejsze. Dlaczego? Ponieważ mam grę RushHour i dzieciom mi jest łatwiej samochody na grę przenieść, połamanych samochodów tam nie ma :)

 

:)

jest taki kombajn dla najmłodszych, GCompris sie nazywa - uczy pociechy posługiwania się myszką, klawiaturą, ale uczy też kilku innych rzeczy.

w skład wchodzi m. in. gra polegająca na przesuwaniu różnych prostokątów w celu uwolnienia jednego z nich (prostokąty są niejuniorowe, więc legenda mówi o przesuwaniu samochodów na parkingu :) )

ale to jest spory pakiet. fajny, ale spory. juniorowi się mocno podoba.

Sprawdzę, może moim chłopakom też podpasuje :)

 

Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...