Skocz do zawartości

Spowolnienie Pliku Filmowego


wertjacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

szukam szybkiego myku na spowonienie filmu bez straty jakości.Nie chodzi mi o spowolnienie w czasie rzeczywistym,ale przekonwertowanie go juz tak by po tym "szedł wolno" bez wzgledu kiedy i czym to otworzę.To są tutki maya,ze wzgledu na nieznajomośc angielskiego musze dokładnie widziec co gość robi,by potem to odtworzyć w programie.mam tych tutków w wiekszej ilosci,dlatego potrzebuje czegoś co spowolni mi w expresowym tempie,nie mam jak narazie nic na kompie,dlatego poczkalbym chetnie na propozycje,potem testował.

 

Z gorki dzieki.

 

Ps.

malym utrudnieniem jest to ze sa to pliki mp4 i avi,myk najlepiej jak zadziala na oba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

znam avidemux,troche obawialem sie ze bede sleczal nad plikami zanim osiagne zamierzony efekt,a okazalo sie ze nic oprocz zmiany fps nie ruszajac program zrobil to w kilkanascie sekund (60mb-owy film mp4).W pierwszej chwili pomyslalem nawet ze cos poszlo nie teges,ale zrobil jak chcialem i chwala mu za to.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam, szukam programu do płynnego spowolnienia fragmentu pliku wideo. Chodzi mi mniej więcej o coś jak bullet time czyli że leci filmik i w pewnym momencie następuje spowolnienie o jakieś np. 50% na 3 sek. i dalej już z normalną prędkością. Potrzebuje do obróbki filmów skate'owskich.

Najlepiej freeware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...