Skocz do zawartości

Chrome I Yt


Darknek

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy i koleżanki też

 

Zrobiłem aktualizację, gdzie Chroma i Flasha updatowało do najnowszych wersji i na YT filmiki odtwarza jak w PowerPoincie. Dźwięk działa dobrze, ale obraz to istna katastrofa. Odinstalowałem i starsze wersje wgrałem, a tu niespodzianka. Nic to nie poprawiło. Jakby sobie gdzieś Fedora zapamiętała, że ma psuć YT. Często korzystam z YT i przyznam, że męcząca sprawa. Nieco lepiej na Firefoxie, ale używać jednej przeglądarki na codzień, a drugiej do YT to absurd. Miał ktoś podobny problem i jakieś rozwiazanie wyczaił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez najmniejszych problemów YT działa na najnowszym Chrome i flashu. Flash z repo RF, chrome z repo Google.

Fedora 18 x86_64, aktualizowana na bieżąco, 4GB RAM, Athlon X2 BE-2350. Sterowniki kmod-nvidia co bez wątpienia ma znaczenie, bo na nouveau też widoczne były zacięcia - może nie "pokaz slajdów", ale coś tam się zacinało od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

no ja mam bebechy lapka na intelu. a tu sterownikow karty chyba sie nie instaluje. bo moze faktycznie chodzi o wsparcie sterownikow karty?

 

 

EDIT!

 

Na Firefox po nowym kernelu chodzi pieknie, a na Chrome wciaz dramat. Jakieś pomysły?

Edytowane przez Darknek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy koledzy i koleżanki też

 

Zrobiłem aktualizację, gdzie Chroma i Flasha updatowało do najnowszych wersji i na YT filmiki odtwarza jak w PowerPoincie. Dźwięk działa dobrze, ale obraz to istna katastrofa. Odinstalowałem i starsze wersje wgrałem, a tu niespodzianka. Nic to nie poprawiło. Jakby sobie gdzieś Fedora zapamiętała, że ma psuć YT. Często korzystam z YT i przyznam, że męcząca sprawa. Nieco lepiej na Firefoxie, ale używać jednej przeglądarki na codzień, a drugiej do YT to absurd. Miał ktoś podobny problem i jakieś rozwiazanie wyczaił?

powiem ci szczerze, że odkąd zainstalowałam google chrome to wszystko zaczęło mi się sypać w lapku, działa wolniej, nie mogę ściągać żadnych aplikacji, począwszy od skype poprzez przeglądarkę explorera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...