Skocz do zawartości

Pozdro Z Fedory 20


SeeM

Rekomendowane odpowiedzi

@WalDo miałeś racje, jest identycznie. To musiał być jakiś jednostkowy przypadek.

 

@Subaru u mnie DNF jest zauważalnie szybszy niż Yum, więc nie wiem czy jest sens jego kompilacji. Zawsze można sobie stworzyć alias. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Czy u Was animacja wysuwania bocznej szuflady w Aktywnościach, też chrupie? Zaczęło się od Gnome 3.8 - animacja chrupała, lecz aktualizacje w jakimś stopniu to zniwelowały, choć nie do końca. W Gnome 3.10 gdy wysuwam pasek pulpitów, to animacja ma parę klatek tylko, a gdy jeszcze mam otwarte jakieś okna, to wysuwanie paska jeszcze bardziej klatkuje. Wszystkie inne animacje i całe środowisko działają płynnie, tylko ta animacja chrupie, co mnie strasznie przyznam - denerwuje (już wolałbym znaleźć jakiś knyf na to, aby był stale i na sztywno wysunięty niż co chwilę oglądać te chrupanie animacji).

 

Nie jest to problem sprzętowy - procesor 2x1,5GHz, 4GB RAM, Intel HD 2500 na pokładzie. Nawet Vista działa bez problemów, ba - Windows 8.1 którego mam na 90 dni ze strony MS działa jak żyletka (bo dopiero co zainstalowany :D) ze wszystkimi detalami wizualnymi. Więc to nie problem sprzętu. Próbowałem czegoś się dowiedzieć na IRC'u, konkretnie na kanałach #gnome i #bugs, lecz nikt nie pokwapił się odpowiedzieć - nie wiem po co ci ludzie siedzą tam w takiej ilości, skoro nikt nie odpisał nawet "zgłoś to jako buga" czy "u mnie działa" - nikt niczego nawet nie napisał, ludzie są, ale cisza na kanale grobowa.

 

PS: padłem jednakże i popukałem się w czoło nad tymi "nowościami" w GNOME 3.10, kiedy w nowym applecie w górnym pasku gdzie upchnęli cały tray, nie pokazywał mi połączenia kablowego (tylko wi-fi), ani podłączonego modemu mobilnego (testuję), ani w ustawieniach network-managera nie widziałem ustawienia połączenia komórkowego (do aero2). Ech :-/ Wkurzony jestem tą wersją 3.10. A może nie miałem jakieś paczki od modemów zainstalowanej? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...