Skocz do zawartości

Internet Radiowy I Połączenie Pppoe W Fedora 19


jakub4prv

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że to już trzecia przymiarka na linuxa za każdym razem kończąca się formatem postanowiłem wrzucić ubuntu 12.04 ale nie wiem co się dzieje po wpisaniu i skonfigurowaniu połączenia przez komendę pppoeconf internet działał jednak kiedy odpaliłem system ponownie na drugi dzień (_menadżer_ → menedżer) ORT połączeń zniknął i nie widzi już sieci wifi bo właściwie ich nie ma do góry na pasku brak ikonki od połączeń wrzuciłem fedorę jednak tutaj nie mogę dać rady z konfiguracją wpisuje login hasło i pppoe-start i nic się nie dzieje brak połączenia. Co zrobić aby w tej fedorze działał net i co to jest za błąd w tym ubuntu bo osobiście ubuntu mi się bardziej podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od nauki podstaw interpunkcji, następnie linuksa ogółem, następnie zasad korzystania z forów internetowych i zadawania pytań tamże. Wtedy opisz swój problem w sposób przejrzysty, załączając opis dotychczasowych działań i, ewentualnie, wklejając fragmenty odpowiednich logów. Twój pierwszy post ocieka skrajną ignorancją, a my tutaj tego nie tolerujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...