Skocz do zawartości

Obraz Kde Fedory 20 Ile Czasu Potrwa Instalacja [Solved]


alkion

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak, to jest cały system. Po instalacji jest wszystko czego trzeba. No prawie - należałoby zaktualizować jeszcze system i zainstalować programy jakich używasz.

 

2. DVD różni się tylko tym, że na płytce są środowiska graficzne, zatem na etapie instalatora możesz wybrać z jakiś środowiskiem ma być zainstalowany system (chyba są KDE, GNOME, XFCE, LXDE). Dodatkowo są chyba jakieś grupy programów do wyboru, ale nie pamiętam już dokładnie (narzędzia deweloperskie, biuro itd).

 

Jeśli nie potrzebujesz takiej zbitki środowisk na jednej płytce, to szybciej i prościej jest pobrać iso z gotowym środowiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz KDE Fedory 20 (896 MB 32-bit) czyli to jest cały system i potem ewentualnie jakaś aktualizacja?

A co to jest Fedora 20 Install i386 DVD 4.4GB to wszystkie środowiska graficznr i tak dalej....?

Wszystkich to nie ma. Windowmaker, czy podobną egzotykę to będziesz musiał ściągnąć. Jeśli masz slabe łącze, lub z innego powodu nie masz dostępu do sieci, to dvd z instalką będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Aktualizacje korzystają z delta rpm, więc bardzo oszczędzają łącze. Zamiast całej nowej wersji softu ściąga się tylko różnica pomiędzy obecnie zainstalowaną i aktualną.

 

+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. Zaktualizowałem taką komędą:

yum update
uname -a
Linux localhost.localdomain 3.16.6-200.fc20.i686 #1 SMP Wed Oct 15 13:48:38 UTC 2014 i686 i686 i386 GNU/Linux
I tak z wieszchu widzię że ma nowe jądro. Poczytam jeszcze o repo i poinstaluję te swoje programy co urzywam.

Mam wszystko całkiem przyjemnie poszło very oki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...