Skocz do zawartości

Shroud Of The Avatar


SeeM

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś w rpgi MMO? Jest taka gra, jeszcze nawet nie alfa, ale jest. Robi ją pan Lord British i już jako tako działa.

 

Jest to coś pośredniego między zwykłym jednograczowym roleplejem oraz mmo. Można grać zwykły scenariusz samemu, można grać samemu widząc co robią inni gracze i mając z nimi ograniczony kontat, albo grać w kolejnego klona WOW.

 

Na razie jest mocno średni. Podoba mi się system dialogowy z npcami, gdzie trzeba z nimi gadać klawiaturą i zapamiętać (albo zapisać) co mówili, bo strzałki do lokacji questowej nie ma. Przykładowo gadamy z wiochmenem, który nas zaczepił. Podchodzę do niego, klikam ikonkę i piszę :"What you want?". To on coś tam odpowiada. To ja piszę: "I'm interested". To on gada coś dalej. To ja piszę: "Where is that bridge?". Całkiem to porządnie zrobione i czuję, że mam rzeczywiście wpływ na to jak tę misję zrobię i co z tego będę miał.

 

Ludzi trochę jest, są hangouty z twórcami, sa też dostępni na ircu. Dawno się nie bawiłem w konputerowe rpgi i korzystam z urlopu. Jedyne co mi odrobinę przeszkadza, to gra na otwartych sterach amd, bo klatkuje to to strasznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...