Skocz do zawartości

Fedora Usb - Nie Działa


Dukov

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, ściągnąłem obraz Fedory, wrzuciłem go na USB - nie działa. Wyskakuje "_" przy bootowaniu z penka. Użyłem do tego Live coś tam ze strony Fedory, YUMI i UltraISO. Zawsze to samo, ściągnąłem 3 razy obraz iso ze stony, sprawdziłem sumę. I niby wszystko jest ok. openSUSE normalnie wystatował tak jak tworzony przeze mne grub4dos i syslinux z dysku twarego na usb. I nie mam już pomysłu co może być dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fedore Workstation 23 x64 live Spróbuję tym programikiem co dałeś linka zaraz. A nie ładuje się nic, GRUB nie startuje, jest tak jakby załadował się kod rozruchowy i próbował uruchomić GRUBa i nie znajduje go. Aaa właściwie zainstalowałem openSUSE potem z penka i też mi się GRUB nie ładuje, wczoraj nie miałem czasu to korzystałem z SUPERGRUBA i SUPERGRUB z tego co pamiętam wykrywa mi GRUBa na pendrive. Zaraz sprawdzę jeszcze raz.

 

EDIT

Wszystko ok, UNetbootin nie zadzialal mi na openSUSE, i na forum z openSUSE polecili mi ImageWritera, ktory wszystko przemielil. Co ciekawe, zanim nagrywalem obraz na Linuxa, okazalo sie za na pendrive mialem 2 partycje stworzone albo przez LiveUSBCreator albo przez YUMI i tu lezal pies pogrzebany. Tak czy tak juz testuje Fedore :) Srednio mi sie podoba pakiet aplikacji ale jest oszczedniejsza w zuzyciu zasobow w porownaniu do openSUSE 42.1, a Windows w ogole nie ma podejscia. Aczkolwiek teraz mysle, ze moglem po prostu wypakowac pliki na penka i ustawic go jako bootowalny. Ale dzieki za pomoc mimo wszystko, temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...