Jump to content

Powrót Mocy. Portal v 2.0


szef
 Share

Recommended Posts

Z przykrością należy zauważyć, że w ostatnim (absolutnie nazbyt długim) okresie forum oraz sam portal Fedora.pl nie były odpowiednio zaopiekowane. Było to między innymi związane z tym, że zabrakło osoby technicznej, która by się opiekowała serwisem stricte od tej strony.

Szczęśliwie ta sytuacja się zmienia, i kolejnymi małymi krokami chcemy przywrócić blask forum i portalowi Fedora.pl.

Przede wszystkim śpieszę donieść, że mamy administratora technicznego, który będzie dbał o aktualizację silnika forum. Ponadto wprowadzamy dodatkowe mechanizmy mające na celu podnoszenie bezpieczeństwa forum.

Zgodnie z głosami podnoszonymi na forum chcemy przywrócić wiki i portal (w tym pierwszą stronę serwisu), a w nim możliwość dodawania artykułów poświęconych dystrybucji Fedora.

Chcemy też poszerzyć krąg osób które będą miały bezpośredni wpływ na portal i forum Fedora.pl m.in o dodatkowych moderatorów. W tym celu będą z wybranymi osobami prowadzone konsultacje.

Wnikliwi obserwatorzy i uczestnicy forum zapewne zaczynają dostrzegać drobne zmiany. Pragnę podkreślić, że większe zmiany (o ile będą potrzebne) nie nastąpią nagle. Należy oczekiwać raczej całego wyważonego procesu odbudowy i budowy serwisu. Bo przede wszystkim niczego nie chcemy zepsuć. Po drugie pamiętamy, że Fedora.pl to nie jest przedsięwzięcie komercyjne, a raczej społecznościowe. To powoduje, że nie ma jednej osoby która wyznaczy kierunek zmian i nie ma dużego budżetu aby je szybko wprowadzać. To ma swoje wady, ale też duże zalety.

Dziś szczególne podziękowania należą się adminom i moderatorom którzy wytrwali w tym trudnym okresie, często nie mając technicznych możliwości aby poprawiać albo rozwijać portal. Dlatego teraz Wasz głos będzie decydujący w nadawaniu kierunku zmian.

Najważniejsze jednak, że Moc powróciła, maszyna ruszyła z miejsca.

Serdecznie pozdrawiam,

J.

 

 

   

 

     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • szef pinned this topic
  • Jonshu featured this topic
  • Jonshu unfeatured and unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...