Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Fedory 32 "[Kernel panic - not syncing:VFS:...]"


ADAM00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zaktualizowałem Fedore -32 po pewnych problemach z łączem internetowym Areo2 co można przeczytać w wątku Problem z internetem, a pobieranie pakietów rpm.  A teraz powstał następny problem i uruchomianiem Fedory 32 z  komunikatem "Kernel panic - not syncing : VFS : Unable to mount root fs on unknown -block(0,0)Problematyczne uruchomienie  Fedory 32 jądro (5.8.4-200..)   powstał  niestety z mojej winy i próbą instalowania sterowników nvidia dla technologi OPTIMUS  oraz tworzeniem nowych plików, a także edycją w grub/grub2. Chciałem w laptopie DELL M6600 włączyć automatyczne  załączanie dwóch kart graficznych(jak ma to miejsce w Windows 7) Intel HD 3000 i nvidia Qaudro 3000M.  

Problem istnieje tylko po wejściu w nową aktualizację : Fedora (5.8.4-200.fc.32.x86_64)32  (Thirty Two)

 

 

 

 

 

 

DSC08995.JPG

Kernel-panic.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na dyskusję na tym forum nt. sterowników Nvidii i technologię Optimus: "fedora 27/28, sterowniki NVIDIA, Optimus". Sterowniki nouveau nie powinny nastręczać problemu. Sterowniki Nvidii - drugi etap instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...