Skocz do zawartości

Najlepsze Gry


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

Z gier w jakie grałem najlepiej wspominam Planescape: Torment. Chlip chlip... _-_

Tak, wiem że nie jest darmowa, ale nie była też piracka :). Teraz pykam w Icewind Dale 2 i Morrowinda, oczywiście również są to oryginały :). Jak widać ja też zerwałem z piractwem, z Windows niestety jeszcze nie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liquid War jest świetna na krótkie przerwy w walce z daemonami :D Lubie też czasem zaliczyć plansze w TuxRacer'ze, albo mały meczyk w Unreala Tournamenta (pod Linuksem ofkoz :D). Niezłe też jest FreedroidRPG i WideLands :)

A z wbudowanych Snake Race

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do gier under linux mam nadal sceptyczne podejscie, ale już mniejsze niz kiedys. Moje wrazenia ktore wynioslem po instalacji starych , no i teraz po powrocie do X-ow (Gnome): wine - sux (nadal) , chociaz moze moje przypadki byly felerne...

 

Generalnie od zawsze szukam wsparcia (_linuxa_ → Linuksa) ORT dla Mmorpg Tibii. Jestem dosc starym graczem , niechciałbym , byscie sie wypowiadali na temat jaka to gra - dobra czy zla. Interesuje mnie jej działanie pod FC3, ktory nabylem wczoraj. Dla niezaznajomionych - istnieja 2 wersje : linux-cilent, i windows client. Niestety, linuxowy klient jest bardzo ubogi graficznie, i praktycznie dzis na dzisiejsze czasy , oraz mozliwosci komputerowe - niepraktyczny w grze.

Windowsowski client jest o.k. jednakze jego predkosc dzialania jest niestety - bardzo kiepska (dla porownania na win mam 40-50 fps, na lin pod wine mam.... 1).

 

Ponoc blad tkwi w braku obslugi DirectDraw. Zaskakuje mnie jednak fakt, że moge grac w Q2, moge grac w Starcrafta, Call of Duty, no matko boska a w Tibie ktora ma 1 okienko i grafike jak z dooma, a nawet gorzej - nie moge zagrac plynnie ? Wsparcie ze strony Cedegi niestety jeszcze nie ma.

 

Jezeli ktos z Was ma jakies pomysly odn. tego DirectDraw - piszcie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu zainstalowalem specjalnie windowsa zeby pograc w bete World of Warcraft.. w Życiu nic lepszego nie grałem.. :/ Szkoda bo 200 zl orginal i abnoament 11 euro (w Polsce promocja- 1 euro tansze :/ ) ale w wakacje kupie sobie kolekcjonerską (300zl) i jeden dodatkowy miesiąć.. i starczy mi... :/ Blizzard przegiął pałę z tym abonamentem.. kurde co oni chcą się dorobić jak M$ czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...