Skocz do zawartości

chromium app= i arkusze google


Radosław

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Próbuję odpalić arkusze w okienku na pulpicie pod Linuksem w fedorze 30. Moje Chromium to wersja 81.0.4044.138.
Efekt który uzyskuję to logowanie i po otwarciu arkusza następuje wylogowanie. Czy ktoś spotkał się z tym efektem? Czy ktoś może sprawdzić czy u niego efekt jest podobny?

Pozdrawiam
Głębicki Radosław

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Radosław napisał:

Witam jak w temacie. Próbuję odpalić arkusze w okienku na pulpicie pod Linuksem w fedorze 30. Moje Chromium to wersja 81.0.4044.138.
Efekt który uzyskuję to logowanie i po otwarciu arkusza następuje wylogowanie. Czy ktoś spotkał się z tym efektem? Czy ktoś może sprawdzić czy u niego efekt jest podobny?

Pozdrawiam
Głębicki Radosław

 

Na Fedorze 30 to już nie sprawdzę. Na podstawowe problemy z Chrome zwykle pomaga zmiana nazwy katalogu ~/.config/google-chrome i ponowne zalogowanie na konto Google po uruchomieniu przeglądarki. Już od lat tak nie robiłem, ale warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło. Próbowałem inaczej. Otworzyłem normalne google.com zalogowałem się. Zalogowało i trzyma. Wybrałem arkusze i ponowne logowanie. Dziwne, ale jest. Wybieram arkusz i

Unauthorized

Error 401

więc tworzę nowy i wylogowanie. Coś chyba nie tak z dostępem z Chromium. W normalnym trybie, bez "app" też tak się dzieje.

Czy ktoś używa Chromium do arkuszy google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...