Skocz do zawartości

Upierdliwy błąd w LibreOffice


NoRobot

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy pewnie mało trafiony trop to czy autozapis nie kłóci się z ręcznym zapisem?
jeśli kio-fuse jest traktowane jako zasób sieciowy, to może odświeżać sobie zawartość cyklicznie i to by tłumaczyło że odświeżają się daty,
i jeszcze pytanie jaka to dystrybucja? może Twój system domyślnie synchronizuje te dokumenty z jakąś chmurą (np. Ubuntu One) o czym nawet nie zdajesz sobie sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System, z którego już wiele lat korzystam, to Arch Linux. Na Forum Archa jest dobre wsparcie, ale w tym przypadku tylko jeden forumowicz starał mi się pomóc, ale po jakimś czasie miał dosyć. Napisał, że to wina moich ustawień. Trzy  razy instalowałem Archa i za każdym razem ten katalog sam się pojawia 

/run/user/1000/kio-fuse-edPnXy/file/home/wojtek/Dokumenty/

Znajdują się w nim wszystkie moje dokumenty. Nie są to moje ustawienia i dawniej takiego czegoś nie było. Nie edytuję niczego w chmurze.

LibreOffice PL nie istnieje. Możesz sobie to sam sprawdzić. To  tylko pakiet językowy.

Zaczynałem od Fedory FC2. Jeśli by Fedora była ciągłym wydaniem tak jak Arch, to bym z niej nadal korzystał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...