Skocz do zawartości

Americas Army I Enemy Territory


marcin118

Rekomendowane odpowiedzi

sciagnelem sobie z neta dwie gry america's army i enemy terrytory ale nie mam neta na fedorce i tu jest mooje pytanko czy da sie jakos grac w te gry bez polaczenia bo w aa jak chce saveowac to on chce sie laczyc

i czy da sie grac jakos w et z samymi bottami bez neta

a i przy okazji chce zapytac czy te gry sa calkowicie darmowe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem z braku netu nie udaje Ci się wejść na google.pl tak?

Bo ja wszedłem, wpisałem model Twojego modemu i znalazłem np. coś takiego: http://www.linuxfan.pl/dyskusje/pcol.2004/...2004/10387.php3

Niby nie ma o fedorze konretnie, ale jest o auroksie - poza tym sposób wygląda na w miarę unierwsalny.

(_na prawdę_ → naprawdę) ORT tak ciężko poszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziwne - a sprzęt ten sam? I nie działa? To z czym Netia chce wejść na rynek - było nie było, to jednak na router'ach linux jest jednak dość popularny - ostatnio sie z qmplem zastanawialiśmy jak wygląda zabawa z windą jako router'em - idziesz spać, wszystko wporzo, budzisz się rano, a Twoja maszyna służy jako dystrybutor wirusów do sieci lokalnej - bo akurat na Teneryfach ktoś wpuścił nową wersję jakiegoś syfu...

Ale to off-topic było.

Próbowałeś zapytać się Netii co z tym zrobić? Może jednak powinni dać Ci jakiś support skoro już im płacisz?

Co do tepsy, to nie są lepsi - w czasach kiedy jeszcze dzwoniłem informować ich o awarii (teraz nie dzwonię bynajmniej nie dlatego, że awarii nie ma - po prostu to była strata czasu), to standardowe rozmowa była taka:

* a jakie się Panu błąd wyświetla

*???, hmm, odpowiedź z router'a, że nie ma sieci

* ??, hmm a windowsie jakiś błąd?

* ?? w jakim windowsie

* ?? - a to ja nie wiem, ale sprawdzę, czy port działa i w ogóle poinformuje techników

<10 min czekania>

* sprawdzałem, wygląda na to, że wszystko w porządku, ale może Pan przewali modem i coś może zadziała

<itd. itp. za każdym razem>

 

(_acha_ → aha) ORT. Nie możesz może zmienić modemu? Na taki, który działa i jest przetestowany?

Acha2. A działa to na innych distro?

Acha3. A na jakichś forach (są takie?) użytkowników Net24 poruszano ten temat?

 

Powodzenia życzę :)

PS. ET i AA są (_na prawdę_ &#8594; naprawdę) ORT fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. ET i AA są (_na prawdę_ &#8594; naprawdę) ORT fajne

 

Zgadzam się w 100%.

 

I mam pytanko. Czy udalo się komuś zagrać w TC:Elite? Bo mi się jeszcze nie zdarzyło żeby znalazło jakiś serwer :huh: W ET i ETF nie ma problemu a w TCE lipa, a fajnie się zapowiada i mam chęć trochę postrzelać ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...