Jump to content

Geary - problem z interfejsem


mendygrau
 Share

Recommended Posts

Witam.

Szukam w internecie, ale jakoś mi nie wychodzi, albo nikt nic o tym nie pisze, otóż:

używam fedory 35 i jako klienta poczty upodobałem sobie Geary. Jednak z jakiegos powodu od długiego czasu jego interfejs u mnie wygląda inaczej niż na wszystkich screenach w Internecie. Pasek zawierający przycisk "do archiwum" oraz "do kosza" jest na osobnym pasku na dole listy wiadomości, ktora zajmuje całą resztę ekranu  zaraz obok widoku skrzynek pocztowych i folderów. Podgląd wiadomości otwiera się jakby w całym oknie, zakrywając całkowicie poprzedni widok. Próbowałem się do tego przyzwyczaić, ale jest to bardzo niewygodne. 

Może ktoś powiedzieć co jest grane i jak powrócić do normalnego układu tego programu - czyli do jednego okna, w ktorym widać 3 kolumny: pierwsza - widok skrzynek i folderów, druga - widok wiadomości w wybranym folderze, trzecia - treść  wiadomości?

Odinstalowywałem już program kasując wszystkie foldery i o nazwie "geary" jakie udało mi się wyszukać, więc zakładam że zainstalowałem go na nowo na "czysto" i nadal bez zmian.

Co mogę jeszcze sprobowac zrobić? W opcjach raczej nie ma takich opcji ;)

Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

może taka właśnie jest najnowsza wersja, próbowałeś na wyższej rozdzielczości?
IMHO jak dla mnie najlepsza wersja Geary to była ta zaczynająca się od 0.xx,
na upartego można jeszcze próbować kompilować ze źródeł... jak ktoś miałby sprawdzony przepis na kompilację dla starszej wersji to też chętnie skorzytam :)

Link to comment
Share on other sites

Możliwe że masz rację, też o tym myślałem że po prostu się zaktualizował i go "ulepszyli". Najgorsze własnie to, że starej wersji nie da się już nigdzie pobrać. Gdyby nie to, że nawet na najnowszych pokazówkach wygląda on wszędzie po staremu, to bym tego tematu nie zaczynał. :) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...