Skocz do zawartości

Czy to problem?


Banditos

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno to nie jest prawidłowe działanie. Katalog /var/log/audit należy do pakietu audit (możesz sprawdzić, czy jakiś plik lub katalog, należy do jakiegoś pakietu poleceniem rpm -qf <ścieżka do pliku lub katalogu>). Jeżeli go nie ma, to pasowałoby zbadać dlaczego go nie ma, bo raczej sam się nie usunął. Można go przywrócić reinstalując pakiet audit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sunrise napisał:

Na pewno to nie jest prawidłowe działanie. Katalog /var/log/audit należy do pakietu audit (możesz sprawdzić, czy jakiś plik lub katalog, należy do jakiegoś pakietu poleceniem rpm -qf <ścieżka do pliku lub katalogu>). Jeżeli go nie ma, to pasowałoby zbadać dlaczego go nie ma, bo raczej sam się nie usunął. Można go przywrócić reinstalując pakiet audit.

Połowę błędów wyeliminowałem. Pozostały tylko te.

 x86/cpu: SGX disabled by BIOS. - ten jest związany z procesorami intel i ustawieniami w biosie coś system guard extensions. Nie mam tego więc jest wyłączone.

Przynajmniej nie znalazłem w biosie ani w hardware opisie mojego sprzętu.

usbhid 1-10.1:1.0: couldn't find an input interrupt endpoint

uvcvideo 1-9:1.1: Failed to set UVC probe control : -32 (exp. 26).

Te dwa błędy nwm z czym są związane ale możliwe  że z urządzeniem kiedy jest wyłączone. Jeden to coś z portem usb a drugi to z kodekami.

alsa-lib main.c:1560:(snd_use_case_mgr_open) error: failed to import hw:0 use case configuration -2

alsa-lib main.c:1560:(snd_use_case_mgr_open) error: failed to import hw:0 use case configuration -2

Ten błąd to jest związany z audio prawdopodobnie nie ma sterowników pod snd hda z płyty głównej.

Failed to start vboxdrv.service - Linux kernel module init script.

Ten jest związany z virtualboxem z tego co wiem, chyba jak EFI jest włączone to pokazuje się ten błąd

gkr-pam: unable to locate daemon control file

ten jest związany z gnome-keyring, z tym że mam cinnamon i nie używam gnome.

 

fail.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...