Skocz do zawartości

Dźwięk w przeglądarce


Darth_Siwolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich, jestem tutaj nowy. Lata cała używałem systemów MS, ale ostatnio jak mi Nvidia(konieczność pod 7 wyłączenia na czas instalacji weryfikacji podpisów) zrobiła wraz ze steam ( musisz przejść na 11 bo jak nie to za sto dni Ci wyłączymy),wstręty do windows 7, to mi podnieśli ciśnienie i postanowiłe przejść na open source. Zainstalowałem sobie na grubie obok windy , Nobara 37. Wszystko było pięknie do czasu kiedy wywaliła mi się opera. Po ponownym uruchomieniu nie mam dźwięku w przeglądarce(mozilla no problem). Odinstalowałem w Nobara Packet Manager i zainstalowałem ponownie. Brak dźwięku. Usunęłem ponownie. Ściągnęłem ze strony opery pakiety rpm i zainstalowałem z konsoli i oczywiście brak dźwięku. Pomimo wszelkich działań gdzieś zostają jakieś pliki konfiguracyjne. Mam ogromną prośbę jak: usunąć permanentnie tą uszkodzoną Operę i zainstalować czystą działającą w pełni instalkę, z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Pliki z ustawieniami Opery są w Twoim katalogu domowym. Nie używam Opery, ale sprawdź takie katalogi i zmień im nazwę, jeżeli istnieją:

  • ~/.opera
  • ~/.cache/opera
  • ~/.local/share/opera
  • ~/.config/opera

Jak widać, w Linuksie nigdy nie przyjęło się jedno miejsce, gdzie programy trzymają swoją konfigurację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję serdecznie

Pomogło odinstalowanie Opery oraz ręczne wyrżnięcie folnerów w ukrytej zawartości katalogu domowego z operą, konkretnie foldery .cache , oraz .config. Po pownym wgraniu jest ok. Jestem z operą od powstania i tak się przyzwyczaiłem, że nie mogłem sobie odpuścić. Będę chodził i chwalił po wszystkich odpustach :-) . Generalnie temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...