Skocz do zawartości

Od Kiedy Macie Linuxa?


Mr_Frodo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chyba nie jestem jeżcie taki stary :)

A tak na poważnie kiedy wy nauczyliście się programować no chyba do tego nie jestem za stary i chyba jakiś informatyk że mnie będzie czy nie nadaje się? :lammer: jak tylko na razie w perlu umiem tylko print zmienne dodawać itp.

 

A co do tego co chciał bym na linuksie robić to marzy mi się własny serwer :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to moje któreś podejście do Linuksa. Tera wziąłem się na poważnie. Zakupiłem sobie z heliona książeczke Fedora Core 2 (ponad 1200 stron) i ostatni raz włączyłem winde ze 3 tygodnie temu ;) - i to tylko dlatego że film chciałem oglądać z łóżka a w kaffeine playerze nie umiem powiększyć napisów.

 

Używam Linuksa do wszystkiego - pisanie pracy magisterskiej, oglądanie filmów, słuchanie muzyki, administrowanie strony www, php, mysql, html, a celem jest podział mojego 1 mb łącza ze stałym ip na kilku sąsiadów oraz może postawienie serwera i przerzucienie strony ze strefy na swój domowy (ale się jeszcze zastanawiam czy jest sens). No to na razie na tyle chcę zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Ja linuksem się zajmuje jakoś od ogólniaka,czyli ze 3 lata :):)

Używam FC3 jako systemu na desktop, do wszystkiego. W niedalekiej przyszłości zamierzam nauczyć się C++ a Fedorki tez chce użyć do administrowania mają domową siecią WLAN, ale jak mi się wreszcie uda odpalić karte(brakuje już niewiele,tylko trza się podpiąć do AP). To chyba natyle!!

 

POZDRO Z WROCKA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam też na multimedia, wszystko ok - tylko oglądanie videoklipów przez Internet troche kuleje na RealPlayerze (ale myślę ze wkrótce i to sie poprawi).

Ja w moim Firefoxie mam mplayerplug-in i Helix DNA Plugin: RealPlayer G2 Plug-In Compatible co mi starcza :)

 

pzdr4all  :)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...