Skocz do zawartości

Problem Z Dzwiekiem


kurczakos

Rekomendowane odpowiedzi

Wtyczke mam ustawiona na aRts ale probowalem kazda i na zadnej nie dziala :(

Wyskakują jakieś komunikaty jak odpalasz mplayra z konsoli z daną wtyczką? Jakich uzywałes wtyczek wyjściowych? Może lepiej by było, jakbyś zainstalował sobie wersję z (_rpma_ → RPM-a) ORT, jak nie możesz sobie tego poustawiać (wcześniej wywal konfigi mplayera)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde.. juz nie wiem co jest nie tak :/ kombinowalem z mplayerem i teraz nawet xmms przestal dzialac, pewnie znowu zacznie jak uruchomie ponownie kompa.. Real Player tez nie dziala, tzn obraz wyswietla ale dzwieku nie. XMMS i Noatun to jedyne programy ktore mi dzwiek odtwarzaja chociaz ze wszystkie tak samo ustawione sa (na aRts) a centrum dzwieku w KDE wylaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tak samo ustawione sa (na aRts) a centrum dzwieku w KDE wylaczone.

No to jak chcesz, żeby Ci działało skoro wyłączyłeś artsd, a wtyczkę wyjściową dałeś właśnie na arts...

 

Nie podałeś znowy tych komunikatów i nie napisałeś jakich używałeś wtyczek <_<

 

Jak masz wyłączony system dźwięku w KDE (czyli serwer artsd), to ustaw OSS albo jeszcze lepiej ALSA. Jak używasz arts, to wybierz arts jako wtyczkę. Inaczej nie pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek postepu leci, w alsamixerze PCM jest na maksa, bo gdy go dalem na dol to nawet przy wybraniu aRts nie bylo slychac.

Wyślij mi na PM plik /etc/asound.conf Spróbowałeś paczki RPM z mplayerem? Znowu mi podałeś komunikatów z MPlayera...

a pomyslec ze w windowsie robi sie to 2 sekundy.. :/

Jak to siedzą ponad rok na tym forum, to taki pierwszy raz widzę taki przypadek z MPlayerem. Tylko Ty masz taki problem :P ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...