Skocz do zawartości

Jakie Środowisko Graficzne?


shimonic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja osobiścia zastanawiam się do tej pory, które środowisko jest lepsze ((_linuxa_ → Linuksa) ORT mam 2 dni, więc może nie zastanawiam się aż tak długo ;) ), ale coraz bardziej skłaniam się ku KDE. Brałem jeszcze pod uwagę Gnome, ale moim zdaniem KDE jest lepsze.

 

Mam jednak jeden problem:

W Gnome bez problemu znalazłem ustawienia dźwięku (głośność) rogu ekranu. Zwykły suwak ;) Wiecie, o co chodzi. Niestaty nie mogę tego znaleźć w KDE, a jest mi to bardzo potrzebne. Muzyka i wszystkie dźwięki odtwarzają mi się tak cicho, że są ledwo słyszalne przy maksymalnej głośności wieży, której używam. Ten sam problem miałem w Gnome, ale regulacja głośności poskutkowała. Gdzie mogę ją znaleźć w KDE??

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.

Najlepiej odpalić kmix wejść do Centrum Sterowania --> Składniki KDE --> przywróć zapisaną sesję i wyloguj. Dzięki temu zabiegowi teoretycznie nie będziesz musiał zmieniać głośności przy każdym odpaleniu KDE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

zajrzyj tutaj http://republika.pl/yoshi314/galeria.html :D

 

pomalu powiekszam wybor wm'ow z ktorych porobilem screen'y tak wiec niedlugo kazdy pewnie znajdzie cos dla siebie :D

 

teraz katuje E17 i fvwm-crystal, potem afterstep i windowmaker. a potem icewm i openbox, rox i moze blackbox. jeszcze nie wiem za co sie wezme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...