Skocz do zawartości

FC2 test3


Piotr82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam !!!

 

Kiedyś byłem zafascynowany Knoppixem :)) ale mam Fedore i to nie wiem jak długo bo zaczynam kek mieć dosyć. Głównie dlatego że pod KDE dzwięk się sypie. nie nogę ustawić serwera dźwięku tak aby stabilnie działał. Co nadgorsze jest to że roaz dział za chwile nie działa.

 

Knoppix jest na oparty na debianie i wydaje mi się że debian jest najlepezym linuksem.

 

ale to tylko moje zdanie

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim:

Nie polecam Mandrake osobą początkującym!!!

Dlaczego:

Bo ten system "wyrabia złe nawyki"

Nie masz zielonego pojęcia o Mandrakelinux. Tylko tyle Ci powiem. :lol:

A powiem Ci więcej, wyobraź sobie, że MDK można zainstalować bez drake'ów i X'sów i wtedy znakomicie sprawdza się na serwerach. Na temat FC2 nie będę się wypowiadał, bo ustrojstwo wyleciało z mojego dysku po tym, jak po 20 minutach pracy od zainstalowania się zawiesiło i nie dało żadnych oznak do logów, aby móc przyczynę usunąć. Tak więc za mało mam doświadczenia z FC, aby z Wami tu polemizować.

Pozdrawiam i miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Knoppix jest na oparty na debianie i wydaje mi się że debian jest najlepezym linuksem.

 

ale to tylko moje zdanie

...

Debian jest bardzo dobrym linuksem póki jest taki jak się zainstaluje. Jeśli zacznie się instalować różne dodatkowe programy, zaczyna sie robić kaszana i szybko człowieka szlag trafia.

 

ale to ...nie tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...