Skocz do zawartości

Req:starcraft Solution.


4x!om

Rekomendowane odpowiedzi

Hi.

tytulem wstepu, bom nowy ;].

Sliczna ta fedorka, przyznaje szczerze, swiezo po przesiadce z mandraka, niby troche tego config made up piep**nia, ale warto, bo ladna, stabilna i nie turbo lame jak xp dla skrzydlolubych. Jedna ma, na chwile obecna, wade, przemozna, nie_do_przelkniecia i przeskoczenia dla takiego beginnera jak ja ;], mianowicie-starcraft, a wlasciwie jego brak. Kto gral, kto pogral, wie czym jest dla napalonego na harassment chobo strata jego ulubionego kompjuterowego fetisha. Tu wiec pytanie do Was, wspolbojownicy open source, czy, jak i czym, dobic sobie pelnie szczescia i calkowicie uniezaleznic sie od tego bogatego brzydala be_gee billa?

pozdrawiam

 

4.

ps-od, jesli mnie oczy nie zwodza, kilkudziesieciu godzin slecze nad fedora o kawie i paczkach, starajac sie przystosowac ja do stanu self-uzywalnosci, srx zatem w strone wszystkich ktorym przeczytanie powyzszych kilku zdan sprawilo trudnosc/bol/zawod, bo liczyli na jakis wstep do dyskusji, miast pasozytniczego "jaaak?" ;]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srx zatem w strone wszystkich ktorym przeczytanie powyzszych kilku zdan sprawilo trudnosc/bol/zawod, bo liczyli na jakis wstep do dyskusji, miast pasozytniczego "jaaak?" ;]]

Wiesz, nikt tu nie oczekuje dyskusji, tylko właśnie "pasożytniczych" pytań. Jeśli chcesz podyskutować zapraszam na a.p.c.o.l.fedora.

A wracając do twojej wypowiedzi... Tak, czytanie powyższych zdań sprawiło mi ból, a nawet trudność. Ból dlatego, że odruchowo zaciskam szczęki gdy widzę kogoś, kto pisze "Tajnym Kodem Prawdziwych Hakerów", czyt. hax0rem (nie wiem jak się pisze to słowo, przepraszam jeśli się pomyliłem). Takie lamerstwo działa mi na nerwy. Natomiast trudność dlatego, że niełatwo jest rozczytać taką "nowomowę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iszk->Tak, wszyscy jednoglosnie twierdza ze odpalenie sc przy pomocy wine jest mozliwe, aczkolwiek gdzie nie wejde tam rzesza problemow z instalka/odpaleniem/dzwiekiem/brakiem odczytu urzadzen peryferyjnych. Niemniej szukam, po forach i googlach, cos kombinuje samemu, narazie bez wiekszych postepow, ale jako niepoprawny optymista wierze ze sie da, ba, chyba nawet w tym roku ;]. Chwilowo narzekam na chroniczny brak czasu, stad raczej luzne podejscie do tematu, niemniej sciagnalem kilka przykladowych confingow pod fedore, winesetupwtk, ktory ponoc rozwiazuje wiele tendencyjnych z wine problemow, i bede bojowal ;]

O ewentualnych postepach nie omieszkam napisac ;].

 

Raven->nie poczuwam sie do miana "hax0ra", nigdy rowniez na takiego nie pozowalem. Uzywania "nowomowy" zrozumialej tylko dla nadawcy rowniez unikam, niemniej jednak 48h paplania na ang. kanalach ircowych dot. (_linuxa_ → Linuksa) ORT non-stop, plus, skrajne spowodowane tym wycienczenie intelektualne, zostawia w glowie uzytkownika czasowy, acz dosc wyrazny bajzel liryczny ;] Chill out ;].

pozdrawiam.

 

4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...