Skocz do zawartości

Sarge


blackhat

Rekomendowane odpowiedzi

Debian.org:

Najnowszą stabilną edycją Debiana jest 3.0.

Tak trudno jest wejść na główną stronę Debiana??

 

 

http://www.debian.org/releases/

 

EDIT↓: 3.0r5, jeśli już :) Ale w tych "rX-ach" są tylko poprawki bezpieczeństwa, które można pobrać normalnie jako update'y przez apta, więc to się nie liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się opłaca zwłaszcza w porównaniu z wersją stable. Ta stable zresztą i tak jest właściwie przeznaczona albo na serwery, albo dla ludzi o słabych nerwach, co chcą, aby wszystko im grało od początku do końca ;)

Co innego jest natomiast z wersją sid :P Ta już jest przeznaczona IMO dla ludzi o mocniejszych nerwach, którzy ludzią wyzwania i różnorakie zabawy ;)

Aha sid to wersja unstable, jakby ktoś pytał ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilną warto instalować tylko na serwery produkcyjne, na desktopy zaleca się testową (czyli Sarge'a) :)

 

EDIT: znowu się spóźniłem :( A to przez to, że uczę się pisać 10-cioma palcami zamiast 2-oma :D Już niedługo będę pisał kilka razy szybciej :ph34r: BTW jak jeszcze komuś sid nieodpowiada, to zawsze może instalować paczki z experimentala :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przez to, że uczę się pisać 10-cioma palcami zamiast 2-oma :D

Ja wiele razy próbowałem się nauczyć pisać na 10 palców, ale zawsze szybko się to kończyło, bo to bardzo monotonne. Doszedłem góra do 7 ;)

3.0r5, jeśli już

E tam, kto by je wszystkie śledził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przez to, że uczę się pisać 10-cioma palcami zamiast 2-oma :D

Ja wiele razy próbowałem się nauczyć pisać na 10 palców, ale zawsze szybko się to kończyło, bo to bardzo monotonne. Doszedłem góra do 7 ;)

Też się uczę :-)

Ale denerwuje mnie to bo pisze bez patrzenia na klawiature i popleniam 10000000000 błedów na minute, pisze literke, kasuje literke (znowu zla wpisalem) i sytuacja potrafi tak sie powtarzac kilka razy :/

 

Ale fajnie by bylo pisac tak szybko i bez patrzenia -- tak po chakiersku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegów, Sarge powinien gościć w domu, nie Woody, który sprawdza się na serwerach. Natomiast Sid to chłopiec psujący zabawki, coś jak Rawhide dla Fedory albo jeszcze gorzej.

Odnośnie instalacji, to jeśli masz stałe łączego najoptymalniej jest pobrać pierwszą płytę i zainstalować to, co potrzeba z internetu ...

 

10000000000 błedów na minute

[offtopic]

Robiłem test i przy maksymalnym wysiłku (10 palców+nadgrastki) wyciągam 25 znaków/s, co daje 1500 znaków na minutę. Jesteś niesamowity, teraz tylko nauczyć się, żeby to nie były błędy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

Robiłem test i przy maksymalnym wysiłku (10 palców+nadgrastki) wyciągam 25 znaków/s, co daje 1500 znaków na minutę. Jesteś niesamowity, teraz tylko nauczyć się, żeby to nie były błędy :)

aaaaaaaa, a ja tylko dwoma paluszkami stukam (czasami jeszcze lewy kciuk do spacji ;) ) Czas sie podszkolić ! :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...