Skocz do zawartości

Jest Już Fedora Core 4


Kokos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Byłaby super gdyby nie problemy z uruchomieniem X-ów ze sterami Nvidii :/

Czytałem o tym, to wina gcc 4.0 . Podobnie jest ze sterownikami ATI. Nie martw się, wiele osób już sobie poradziło, kilka dni po oficjalnym wydaniu zapewne będą już sterowniki na http://rpm.livna.org .

 

A tak z ciekawości... Poradziłeś sobie z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Fedorkę pobierałem stąd : mirrors.xmission .

Jak pobierałem w sobotę wieczorem to udało mi się nawet wyciągnąć transwer 170 KB/s :D. Czekam teraz tylko na oficjalną premierę aby pobrać aktualizacje :).

 

A co do sterów to musiałem niestety wyłączyć "glx" w ustawieniach X-ów. Czekam narazie na inne rozwiązanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko qrde dzisiaj nie mogłem dostać nigdzie czystych płytek, kafejki pozamykane, Eh. Kupi sie jutro :D

Masz mizerne szanse, że już jutro wypalisz płytki... Zwykle po wydaniach Fedory z serwera można wyciągnąć 7-12KB... Zwykle mają ustawione dwa otwarte sloty... Czyli 30 godzin ściągania :)

No sciagac sie bedzie pewnie ze 3 dni. Ale plytki trzeba miec przed sciagnieciem :D

Zreszta czekalem tydzien dłużej wiec poczekaj jeszcze kilka dni jeśli trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o tym, to wina gcc 4.0

Chyba raczej wina źle napisanych sterowników, a nie GCC :P Kompilator z wersji na wersję coraz mniej pozwala na pisanie 'bałaganiarskiego' kodu.

Wie ktos moze czy jest juz "apt" dla Fedorki 4? jesli jest to please o linka cos nie moge znalezc

yum install apt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz tak ma ktos moze adres torrenta nowej fedorki bo jak pobieralem stad ftp://ftp.rhein-zeitung.de/mirrors/fedora...C4-i386-DVD.iso

to pobralo mi 900mb i stoi :angry: w ogole to nie rozumiem bo niby od dzisiaj jest fedorka4 a serwery fedora projekt mają pozamykane foldery z 4 to co jest grane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam siedzialem i mnie odcieli. No coz na oficjalne otwarcie serwerow maja jeszcze troche czasu. W koncu nikt nie podaje konkretnej godziny. Pod tym adresem http://www.torrentspy.com/download.asp?id=326159 jest niesety tylko zestaw 4 plytek cd. Nigdzie nie widze dvdika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tam siedzialem i mnie odcieli. No coz na oficjalne otwarcie serwerow maja jeszcze troche czasu. W koncu nikt nie podaje konkretnej godziny. Pod tym adresem http://www.torrentspy.com/download.asp?id=326159 jest niesety tylko zestaw 4 plytek cd. Nigdzie nie widze dvdika :(

Właśnie tego szukałem :) Dzięki za linka do torrenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są oficjalne torrenty - wprawdzie narazie nie ma FC4, ale warto poczekać, w końcu to tylko kilka godzin (w USA jest dopiero wpół do 10 - piszę to o 15.30 naszego czasu :D). :)

To ja juz to zasysać :)

 

UPDATE: Jak na razie nie jest tragicznie: od 60 do 120 kB/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...