Skocz do zawartości

Jakie Przeglądarki Używam?


marcYr

Najlepsza przglądarka  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza przgl?darka

    • Opera
      25
    • Mozilla
      34
    • Firefox (ew. Firebird)
      41
    • Konqueror
      4
    • Netscape
      2
    • Links
      0
    • IE
      4
    • inna
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

[...]Co do Mozilli to do momentu zainstalowania Opery uzywalem pod FC i bylem calkiem zadowolony (aktualnie mam zainstalowana wersje 1.7), ale Opera jakos momentalnie mnie urzekla :) Chyba glownie szybkoscia dzialania no i mouse gestures oczywiscie (przyzwyczailem sie do nich uzywajac MyIE2 pod Win[...]

 

Gesty i o wiele więcej odnajdziesz >tu<

:D

[...]

Chociaz przyznac sie musze, ze Firefox'a na oczy nie widzialem.

[...]

 

a to duży błąd!

W ogóle to przeżyj update.mozilla.org

i zobacz ile tracisz ;D

[...]

btw Marcyr, potrzebuje Twojego zdania w jednej kwestii.. przesiadac sie na FC2 czy nie? Bo jak narazie uparcie jade na 'jedynce' (boje sie padu systemu po upgradzie, a instalowac na czystko wszystkiego mi sie nie chce  )

[...]

Generalnie ja się uporałem ze wszystkim problemami - i bym Cię na nawiał do spróbowania :D

(jedynie czego nie wiem - to jaki masz sprzęt i czego się obawiasz ;))

A nie możesz sobie wygospodarować jakiegoś miejsca i przetestować?

 

Jak tak dalej pójdzie - ludzie będą siedzieć na fc3 a Ty pozostaniesz na fc1 ...:P

 

A tak poważnie - to ja, na dzień dzisiejszy, nie widzę "przeciwwskazań" :D

 

pozdrawiam

 

PS.

[...]

gratuluje statusu moderatora <piwo>

[...]

nie podlizuj się :P

 

PS2.

Tak na dobrą sprawę - kiedyś musimy koniecznie je wypić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zainstalowalem juz tego firefox'a (narazie tylko pod winda), wlasnie pod nim odpisuje ;) Ale szczerze mowiac jak narazie nie dostrzeglem zadnej jego przewagi nad opera, a wlasciwie jest odwrotnie - opera wydaje mi sie, ze sie szybciej uruchamia :)

update.mozilla.org jeszcze nie przegladalem, wiec jak to zrobie to moze porazi mnie potega firefoxa ;)

 

Generalnie ja się uporałem ze wszystkim problemami - i bym Cię na nawiał do spróbowania biggrin.gif

(jedynie czego nie wiem - to jaki masz sprzęt i czego się obawiasz wink.gif)

A nie możesz sobie wygospodarować jakiegoś miejsca i przetestować?

Zrobilem upgrade. Problemow zadnych jak narazie nie napotkalem (tyle, ze na wszelki wypadek od razu podalem instalatorowi geometrie dyskow - niech zyja przyklejone tematy ;) , wiec to chyba byl calkiem niezly pomysl, fajnie nareszcie miec slynne jajko 2.6 ;) A teraz zbieram energie i checi na zrobienie czystej instalacji - jako, ze z FC1 wlasciwie zaczela sie jakas powazniejsza moja przygoda z pingwinem to mam ten system w tej chwili nieco zasmiecony ;) , takze reinstalka na czysto wydaje sie dobrym planem.. tylko, ze nie chce mi sie od poczatku wszystkiego konfigurowac/instalowac/ustawiac ;)

btw - jak juz zrobie ta reinstalke to mam zamiar dac druga szanse gnomowi ;)

btw2 - istnieje jakis sposob na montowanie partycji reiserfs pod winda? Bo chetnie bym sie przestawil na ten fs (ext3 wydaje mi sie nieco wolny), ale musze miec do niego dostep spod win.

 

nie podlizuj się

No co za czlowiek, chcialem byc mily i sympatyczny i co? Bejsbolem w leb dostalem. ehh, ta dzisiejsza mlodziez :P

 

Tak na dobrą sprawę - kiedyś musimy koniecznie je wypić

Hmm... Szczecin... no blisko to nie jest... ale cos sie wymysli ;)

 

Pozdrawiam, Doriath

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....]

btw2 - istnieje jakis sposob na montowanie partycji reiserfs pod winda? Bo chetnie bym sie przestawil na ten fs (ext3 wydaje mi sie nieco wolny), ale musze miec do niego dostep spod win.

[...]

Si :D

Ext2+Reiser1.2

 

ale służy wyłącznie do przeglądania :D nie wiem czy o to chodziło ale może się przyda.... ;)

 

pozdr

 

PS. A jeżeli chodzi o piwo - to trzymam za słowa ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, jutro pokombinuje... ale czekaj, co znaczy 'tylko do przegladania' ? Nie da sie odczytywac plikow, tylko ogladac sobie zawartosc dysku?

Kurcze, jestem w szoku jesli chodzi o zmiany na moim komputerze. Nie dosc, ze FC2 to jeszcze firefox i... gnome :)

 

Pozdrawiam, Doriath

 

PS. zaczynam sie przekonywac do tego gnoma, tylko jedna sprawa mnie drazni - otwieranie kazdego katalogu w nowym oknie nautilusa :( Da sie cos z tym zrobic?

Aaaha, no i jeszcze brakuje mi takiego 'developerskiego' edytora jak kate czy przynajmniej kwrite. Gedit to jednak nie to. Ale tez moze mozna cos podobnego skads sciagnac? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]tylko jedna sprawa mnie drazni - otwieranie kazdego katalogu w nowym oknie nautilusa :( Da sie cos z tym zrobic?

Aaaha, no i jeszcze brakuje mi takiego 'developerskiego' edytora jak kate czy przynajmniej kwrite. Gedit to jednak nie to. Ale tez moze mozna cos podobnego skads sciagnac? :)

http://www.sm6rpz.se/gnome.html - temat poruszany wielokrotnie na forum ;)

 

Najlepiej klikaj katalog 2x (lub 1x - zależnie od konfiguracji) środkowym guzikiem myszy (jeżeli go masz) :P

 

A co do edytorów - :blink: przecież masz ich multum - zresztą te co wymieniłeś możesz również używać ;) to tylko kwestia indywidualnych preferencji - można zapropoonować np . Vim ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ja aktualnie używam Firefoksa i jestem strasznie zadowolony. Wcześniej śmigałem na Mozilli, i Operze. Opera też jest super, i działa chyba nawet szybciej od Firefoksa.

 

Ważne jest to, że rozgłos wokół Firefoksa powoli uświadamia ludzi i zmniejsza ilość IE...

Ja już przestawiłem domowników na FF :)

Siostra jest zadowolona. B)

 

Jeszcze tylko brakuje mi dobrej obsługi drukarek Canona pod Linuksem. To jedyna rzecz, która zmusza mnie do logowania pod Win 2000. Ale ten system, po prawidłowym konfigu działa stabilnie i nie narzekam, pomimo, że to MS

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...