Skocz do zawartości

Jakie Przeglądarki Używam?


marcYr

Najlepsza przglądarka  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepsza przgl?darka

    • Opera
      25
    • Mozilla
      34
    • Firefox (ew. Firebird)
      41
    • Konqueror
      4
    • Netscape
      2
    • Links
      0
    • IE
      4
    • inna
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście najczęściej używam Opery - próbowałem Firefoxa ale jednak nie mogłem biektywnie nie stwierdzić, że (u mnie ;) ) jest wolniejszy i jakoś mnie płynny ...

Tak więc oddałem głos na Opere :)

 

A co mi się w niej najbardziej podoba ? Szybkość, płynność i przede wszystkim to, że nie muszę używać myszy :) (shift + strzałki wystarczają :D )

 

 

PS. Dużą "słabość" mam jeszcze do Galeona (zabawa zakładkami - rewelka) ale głos musiałem oddać tylko jeden ...

 

pozdr B)

 

-----------

no i stało się - zapomniałem dopisać Galeona :( ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

głos musiałem oddać tylko jeden ...

Hmmm... jak to? Przecież można zaznaczać wiele odpowiedzi... Mi w firefoksie najbardziej brakuje gestów myszy, a te z pluginów są mało konfigurowalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem głos na Mozillę (1.7 znacznie przyspieszyła ^_* ) i Firefoksa, bo można było wybrać kilka ;-)

 

Oprócz standardowych rzeczy jak gesty, zakładki, blokada popupów, najbardziej podoba mi sie w nich duża ilość dodatków, a szczególnie http://adblock.mozdev.org - surfowanie staje się wtedy o niebo prostsze :-)

 

W sumie to obojętne czego się używa, byle nie IE :P Jak ktoś jest odmiennego zdania, to musi być masochistą ;-)

 

Dlaczego nie Opera? Bo nie lubię reklam, a nie mam ochoty na złodziejstwo (crackowanie).

 

[edit]

W Firefoksie są gesty i nie powiedziałbym, żeby były mało konfigurowalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oddałem głos na Opere ( 7.51 rox ) bo jest poprostu najszybsza jak dla mnie.

Używam jej od wersji z numerkami 6. ( Jak pierwszy raz 6 odpaliłem to już mi zostało )

Jedyna przesiadka to przez jakiś czas na (_linuxie_ → Linuksie) ORT używałem firefoxa.

W sumie to obojętne czego się używa, byle nie IE  Jak ktoś jest odmiennego zdania, to musi być masochistą ;-)

No to wiekszość społeczenstwa Cie otaczajacego to masochiści ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głos musiałem oddać tylko jeden ...

Hmmm... jak to? Przecież można zaznaczać wiele odpowiedzi... Mi w firefoksie najbardziej brakuje gestów myszy, a te z pluginów są mało konfigurowalne...

co do głosu - oddałem jeden bo chodzi tu o wyłonienie jedenej przeglądarki która zajmuję u nas czołowe miejsce... ;) bądzmy "mężczyznami" :P

 

co do gestów w Firefoxie to się z toba nie zgadzam ...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie Opera? Bo nie lubię reklam, a nie mam ochoty na złodziejstwo (crackowanie).

W najnowszej Operze pasek reklam ma inny układ i na dobrą sprawę, jak dla mnie, staje się niezauważalny, a w każdym razie zupelnie nie przeszkadza.

 

Opera ffkoz - tylko dlaczego nie moge do niej doinstalowac flesza ???

W czym problem? mam flasha w Operze.

 

/edit/zapomniałem, oczywiście Opera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Fluxboxa, bo jest szybki i jakos tak przypadl mi do gustu. Nawet pod windą sobie zainstalowalem :F

Przepraszam, że Cię poprawię, ale chyba chodzi o Firefoksa... Też go mam pod Windows (szkoda, że IE nie da się usunąć). Swoją drogą gdybyś wgrał Fluxboksa na Windows pół świata usłyszałoby o Tobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Fluxboxa, bo jest szybki i jakos tak przypadl mi do gustu. Nawet pod windą sobie zainstalowalem :F

Przepraszam, że Cię poprawię, ale chyba chodzi o Firefoksa... Też go mam pod Windows (szkoda, że IE nie da się usunąć). Swoją drogą gdybyś wgrał Fluxboksa na Windows pół świata usłyszałoby o Tobie :D

Eeeeeeeee.... No masz racje. Chodzilo mi o Firefoxa :P. Zaspany troche bylem...

 

A Fluxboxa tez mam... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...